Siko a služby

Katalogy

Výběr nové koupelny či kuchyně je dlouhodobý proces . Široký výběr koupelnového a kuchyňského sortimentu, nejrůznější barevná provedení, hranaté či oblé tvary, tisíce inspirací…to vše najdete v SIKO katalogu KOUPELEN A KUCHYNÍ. Listujte, vybírejte. Garantujeme vám nejlepší ceny.

Katalog koupelny 2014 a 2015

katalog 2015

Aby byla vaše koupelna dokonale funkčním místem pro uvolnění a relaxaci, ať už preferujte čistý design a strohost anebo máte v koupelně rádi veselé barvy, nejrůznější dekory či různobarevné mozaiky, přináším vám katalog KOUPELEN, plný inspirace pro vaši novou koupelnu.

Tištěný katalog 2014/2015 už není možné objednat, ale stále si ho zde můžete prohlédnout nebo stáhnout. Nyní už pro vás chystáme nový katalog 2015/2016, který si můžete předobjednat. Poštou k vám dorazí koncem března.   

 

Katalog kuchyně 2014

Katalog kuchyně

Protože vám chceme nabídnout opravdu širokou škálu kuchyní se vším, co ke správné a funkční kuchyni patří, pravidelně pro vás připravujeme samostatný katalog SIKO KUCHYNĚ . Čeká vás inspirace jak v plánovaných tak sektorových kuchyní, široký výběr kuchyňských spotřebičů a doplňků.

 

 

Katalog Dveře 2015

SIKO katalog dveře 2014Vylaďte si interiér do posledního detailu. Řídíme se přáními našich zákazníků a proto jsme do naší nabídky nově zařadili také interiérové dveře NATUREL. Moderní kvalitní dveře si vyberete na našich vybraných prodejnách v Průhonicích a na Zličíně, v Opatovicích,v Teplicích a Vsetíně. Zalistujte novým katalogem a vybírejte. Dveře jsou otevřeny.

 

Katalog ELITE BATH

Katalog Elite Bath

ELITE BATH, člen skupiny SIKO KOUPELNY, je koupelnové studio pro klienty, kteří se nespokojí s běžnými standardy ve vybavení koupelen, a mají vyšší nároky na funkčnost, estetiku a design. Postaráme se o vše potřebné, aby vaše nová koupelna splnila i ty nejnáročnější přání a stala se oázou odpočinku a relaxace.

 

Objednávkový formulář

Dodací údaje

Vyberte katalog, který chcete objednat

Kde jste se o nás dozvěděli?


Plné znění souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete zde.

Opište prosím následující číslice/text