Akce

Týdny nábytku jsou tady

Ušetřete až 25 % za svůj nákup v TÝDNECH NÁBYTKU. Akce platí od 15. 7. do 28. 7. 2024. 

Objevte nové možnosti, jak pomocí nábytku stylově vylepšit své bydlení. Pořiďte si moderní nábytek do koupelny s dostatkem úložného prostoru nebo vyměňte starou obývákovou stěnu za stylový kousek nábytku do obýváku. O správný šmrnc celého interiéru se postarají nové interiérové dveře nebo zbrusu nová podlaha. Vyzkoušejte to.

CHCI UŠETŘIT

undefined

Grafický návrh koupelny ZDARMA! 

Právě teď!

Nyní získáte návrh vaší nové koupelny ZDARMA. Akce platí od 5. 4. do odvolání. Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu.

CHCI UŠETŘIT

graficky-navrh-koupelny-cz.jpg
undefined

Montáž a návrh kuchyně ZDARMA

Právě teď!

Nastartujte své plány s vylepšováním bydlení právě teď. Udělejte si radost a výhodně si zařiďte novou, moderní kuchyni na míru, která se přizpůsobí vašim přáním a potřebám.

Vaši kuchyni snů pro vás ZDARMA NAVRHNEME i ZDARMA NAMONTUJEME. Ušetříte tak svůj čas i peníze za montážní služby a můžete je raději investovat do kvalitnějšího vybavení kuchyně.

CHCI UŠETŘIT

Kaskáda slev

Právě teď!

Otevíráme vám dveře ke krásnému, stylově zařízenému domovu

Od teď si můžete zkrášlit a vylepšit své bydlení extra výhodně, s úsporou až 25 %.

Zvažujete rekonstrukci koupelny nebo přemýšlíte nad pořízením nové kuchyně? Potřebujete novou podlahu i dveře do vašeho interiéru? Čím více Sortimentů u nás nakoupíte během jednoho roku, tím větší slevu od nás získáte. Nakupovat můžete průběžně, nebo jednorázově. Rozhodnete-li se nakoupit všechno najednou, dostanete od nás rovnou tu nejvyšší slevu 25 % na celý nákup

CHCI UŠETŘIT

kaskada-cz-lp.jpg
undefined

Rekonstrukce koupelny v paneláku

Kolik stojí rekonstrukce koupelny v paneláku?

Výše ceny rekonstrukce koupelny v paneláku se odvíjí od celkového rozsahu stavebních prací a výběru vybavení a materiálů pro rekonstrukci. Nejlepším řešením je obrátit se na profesionály, kteří mají bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi koupelen. Vyhnete se tak zbytečným nákladům navíczbavíte se starostí a ušetříte svůj čas.

  • Máme připravené kompletní balíčky materiálu pro rekonstrukci koupelny v paneláku
  • Žádné zaměřování ani dlouhé čekání na cenovou nabídku
  • Ušetříte svůj čas i peníze
  • Garantujeme cenu za stavební práce, s bouráním jádra i bez bourání  
  • Super výhodný nákup materiálu se slevou 30 % na vybrané kompletní balíčky zboží pro rekonstrukci

 Slevou 30% vám dokážeme zvýhodnit vybrané baličky materiálu pro rekonstrukci koupelny, nejen panelákové, a to díky našim velkým developerským nákupům.

A je na Vás, jestli se rozhodnete pouze pro nákup materiálu nebo kompletní rekonstrukci koupelny včetně stavebních prací.

TO MĚ ZAJÍMÁ

Akce 4+1 dveře ZDARMA

Právě teď!

Do 30. 9. 2024 při nákupu jakýchkoliv 4 ks dveří ze série ESTRA, AURA, LATINO nebo ZARIA  dostanete 1 ks dveří ZDARMA

CHCI UŠETŘIT

akce-kuchyne-4-1.jpg

K nákupu spotřebičů Amica získáte hodnotný dárek zdarmaZjistit více

Získejte až 2 000 Kč zpátky za nákup myčky MORA

outlet-slevy-lp-akce-cz.jpg

Vyberte si z více jak 1 200 produktů z našeho outletu za skvělé ceny! 

V našem outletu naleznete široký výběr zboží za zvýhodněné ceny. Procházejte naši nabídku a objevte produkty z různých kategorií, včetně elektroniky, spotřebního zboží, oblečení a doplňků. Ušetřete peníze a nakupujte kvalitní zboží za nižší ceny. Naše výprodeje a slevy se pravidelně obměňují, takže se neustále vyplatí nahlédnout, abyste nenašli skvělé nabídky. Pro jednoduchý nákup za výhodné ceny jste na správném místě!

CHCI UŠETŘIT