text.skipToContent text.skipToNavigation
ARISTON VELIS EVO 80l

5 800 Kč / ks

VELIS EVO je plochý elektrický zásobníkový ohřívač vody s povrchem v elegantní bílé barvě a s detaily v barvě stříbrného kovu. Díky hloubce pouhých 27 cm a možnosti zvolit svislou nebo vodorovnou instalaci šetří ohřívač VELIS EVO místo a dobře zapadne do každé koupelny.VELIS EVO je vybaven funkcí ECO EVO, která si pamatuje, kdy a kolik horké vody používáte. Tím snižuje spotřebu elektrické energie až o 14 %. K další úspoře energie přispívá inovativní konstrukce s dvojitou nádrží. Celkově tak s tímto ohřívačem můžete ušetřit až 259 kWh ročně, což představuje roční úsporu až 1250 Kč. Ohřívač ARISTON VELIS EVO se vyznačuje také rychlým ohřevem vody. Teplá voda pro sprchování je připravena už za 50 minut.
Skladem > 20 ks

Náš kód zboží: SIKORAE80

Kategorie: Ariston , Velis Evo , Elektrické bojlery

Rovnováha mezi kompaktními rozměry, energetickou účinností a estetického tvaru - to je řada elektrických ohřívačů ARISTON VELIS EVO.  Tyto ohřívače se vyznačují zesílenou polyuretanovou izolací, příjemným ovládacím panelem a možností svislého nebo horizontálního zavěšení. Jeho hloubka dosahuje pouhých 27 cm. Autodiagnostický systém těchto ohřívačů pomůže detekovat případné závady přístroje. Automatická funkce LEGIONELA pravidelně ohřeje vodu k 80° Celsia, čímž sterilizuje vnitřní prostory zásobníku a zabrání tak růstu a množení bakterií jako je například Legionella pneumophila.
Jako jediný na trhu  v ČR má ARISTON VELIS EVO patentovaný způsob ohřevu vody ve dvou zabudovaných nádržích. Dvě nádrže zajistí, že při odběru nedochází k mísení již ohřáté vody s vodou studenou. Glazovaný povrch topných těles, osazení magneziovou anodou  a titanový smalt nádob zajistí dlouhou životnost ohřívače.

Pro dlouhodobě bezporuchový provoz ohřívače je nutné zajistit pravidelnou  (cca 2 roky) výměnu magneziových anod, aby se zabránilo tvorbě vodního kamene uvnitř zásobníku.

 

                              Ariston VELIS EVO 80

Provedení: závěsný, svislý (i vodorovný), plochý

Barva: polární bílá & stříbrná

Materiál nádoby: ocel s titanovým smaltem

Připojení: spodní

Typ termostatu: elektronický, LED display

Snímání teploty: přesná NTC čidla

Deklarovaný objem: 65 litrů

Výkon topného tělesa 1500 W

Připojovací elektr. napětí 1/N/PE ~ 230V, jištění 10 A

Elektrický příkon: max. 1,5 kW

Maximální provozní tlak: 0,9 MPa / 8 Bar

Doba ohřevu z 10°C na 55°C 2h15min

Hmotnost:29 kg

Hmotnost naplněného ohřívače: 109 kg

Stupeň elektrického krytí: IPX4

Výška: 1060 mm

Hloubka: 275 mm

Šířka: 506 mm

Bezpečnostní ventil:ANO

Energetická třída: "B"

Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!

Závěs ARISTON  pro vodorovné i horizontální zavěšení bojlerů Ariston VELIS, PLUS, INOX není součástí balení. Lze objednat samostatně pod kódem 222222.

Hmotnost a balení
Balení 1 ks
Hmotnost balení 28,000 kg
Druh výrobku bojler
Materiál kov
Barva popisná bílá
Typ elektrický
Základní rozměry
Objem 80l
Šířka 50 cm
Výška 106 cm
Hloubka 27,5 cm
Série Velis Evo
Značka Ariston
Záruční lhůta 2 roky
VO skupina 1

Přidat recenzi

*
* Povinné