Staňte se fanouškem
  • Čeština

Barn Wood

Sdílejte na

Detailní popis série Barn Wood

Rektifikovaná dlažba Barn Wood je novinkou od značkového italského výrobce Dom ceramiche a navazuje na velmi úspěšnou sérii Logwood. Série Barn Wood je mrazuvzdorná dlažba s maximálním stupněm otěruvzdornosti PEI V. Dlažba se vyznačuje vysokým stupněm odstínového kolísaní, což zabezpečuje dokonalou imitaci dřeva. Součástí designu dlažby jsou i měnící se kresby řezu. Výsledný vzhled je tak naprosto originální a jedinečný. Každý kus dlažby má originální kresbu a vzhled. Kouzlo série tkví v samotném prokreslení jednotlivých detailů.

Základním formátem série Barn Wood je 16,4x99,8 cm. Rektifikované provedení dává celé sérii čisté linie a luxusní vzhled. Dlažba Barn Wood má k dispozici i mozaiku s moderními tvary hexagonu ve formátu 35x37,5 cm a mozaiku s klasickými čtverci ve formátu 32,6x32,6 cm. Obě mozaiky lze použit například k obložení sprchového koutu či obložení stěny za kuchyňskou linkou.

Možnosti série rozšiřují další dva formáty: 24,8x99,8 cm a 11x32,5 cm. Oba v rektifikovaném provedení. Všechny zmíněné formáty jsou dostupné v barvách beige (béžová), grey (šedá) a brown (hnědá).

Formát 16,4x99,8 cm je možné objednat v provedení Barn Wood Out se zvýšeným protislkuzem R11 C pro použití v exteriéru například jako dlažba na terasu. Technické vlastnosti umožňují dlažbu použít i k bazénu a uzavírá se tak variabilita série, kterou lze použít prakticky všude. Od bazénu, přes terasu až po obývací pokoj a v duchu moderních trendů i jako dlažbu do koupelny. Formát 11x32,5 cm pak vybízí k položení dle parketového vzoru.

Nedílnou součástí série Barn Wood jsou i sokly ve formátu 8x99,8 cm a schodovky ve formátu 16,4xx99,8 cm.

Katalog k sérii Barn Wood naleznete ZDE