Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Bezbarierová koupelna

Filtry

Barva
Design

Funkčnost bez bariér

 

“Všichni si navzájem pomáháme překonávat překážky. Jsem proto velmi vděčný za koupelnu s bezbariérovými prvky - koupelnu pro všechny. Považuji ji totiž za součást užitečnou pro každého, do každé rodiny - ať už k vám přijdou na návštěvu vaši staří rodiče nebo někdo výjimečný nebo třeba jen přijdete z party a chybí vám rovnováha - mít se o co opřít se hodí vždycky.”

Patrik Procházka | psycholog, zakladatel projektu „Drž se svých snů bezpodmínečně – cesty za vítězstvím“ a iniciativy Výjimeční lidé.

 

Chci tuto koupelnu | Podívejte se na video o tomto řešení

 

 

 

 

Cílem tohoto aktivního mladého muže, který vystudoval psychologii na Lynn University na Floridě, je inspirovat a motivovat mladé lidi. Dodat jim odvahu při překonávání překážek a v cestě za tím, po čem touží.

Díky své aktivitě a svému projektu navštívil mnoho zemí světa a setkal se s řadou významných osobností ze světa kultury, sportu (např. hokejista Jaromír Jágr), politiky, byznysu (např. Zdeněk Bakala) a médií, kteří se stali patrony či partnery projektu.

www.drzsesvychsnu.cz

 

REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout na prodejně nebo online na dálku.
Sjednat schůzku

Koncept Bezbarierová koupelna obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 20 z 74 produktů