Staňte se fanouškem
  • Čeština

Brick America

Sdílejte na

Detailní popis série Brick America

Série Brick America je inspirována nadčasovým stylem vintage a klasickou architekturou starých budov v centru Chicaga. Design pálených cihel, který série Brick America přináší, je velmi oblíben dle současných trendů v exteriéru, ale zároveň i interiéru.

Série Brick America nabízí díky moderním technologiím digitálního tisku vysokou variabilitu odstínového kolísání a dělá prakticky z každého kusu originál a přibližuje tak výsledný vzhled série k dokonalé imitaci klasických pálených cihel. Brick America je glazovaná, mrazuvzdorná dlažbavysokým stupněm otěru a má tak oproti klasickým páleným cihlám mnoho výhod. Nabízená šíře formátů 10x20 cm, 20x20 cm, 20x40 cm a 40x40 cm umožňuje použít sérii Brick America jako dlažbu, ale zároveň také jako obklad či fasádní pásek. Můžete si tak dokonale sladit exteriér interiérem a použít sérii Brick America na obložení fasády domu, plynule pokračovat přes dlažbu na terase, obklad na krbu až po obklad v obývacím pokoji či koupelně.

Součástí série je také dlažba v moderním tvaru hexagonu 24x27,7 cm a speciálně tvarované prvky k obložení rohů.

Všechny výše zmíněné formáty jsou dostupné v barevném provedení old (tmavě hnědá) a street (světle hnědá). Dlažba má tloušťku 10,5 mm a je glazovaná, takže lze spárovat klasickým způsobem bez jakýchkoliv problémů.