Staňte se fanouškem
  • Čeština

Brick Europe

Sdílejte na

Detailní popis série Brick Europe

Design staré pálené cihly je evergreenem v architektuře, který se nikdy neokouká. Série Brick Europe je díky nejmodernějším technologiím dokonalou imitací pálených cihel, které jsou historicky spjaty především s anglickou či holandskou architekturou. V duchu moderních designů se však objevují cihličky také v interiéru a mohou být ozdobou nejen vašich krbů, ale také stěn v obývacím pokoji či koupelně.

Design série Brick Europe je inspirován charakterem klasických čtvrtí anglických měst. Nejmodernější keramické technologie umožňují v rámci každé barvy nabídnout 20 různých designů jednotlivých kusů dlažeb. Vytváří tak přesnou reprodukci odstínů cihel, čímž vdechují život do nové generace materiálu, který není zaměřen na pouhou reprodukci průmyslového zdiva, ale je zaměřen na různé způsoby použití. Sérii Brick Europe můžete použít jako fasádní pásky na dům, dlažbu v exteriéru i interiéru, obložení krbu, ale můžete ji použít v duchu moderních trendů i jako obkladobývacím pokoji či koupelně. Jedná se o mrazuvzdornou dlažbu s vysokým stupněm otěru. Dlažba má tloušťku 10 mm a je glazovaná, takže lze spárovat klasickým způsobem bez jakýchkoliv problémů.

Série Brick Europe nabízí klasický formát 6x25 cm v barvách sunset (oranžová), grey (šedá), multicolor (mix barev), formát 13x25 cm v barvách sunset (oranžová), multicolor (mix barev) a pro doplnění formát 30x60 cm v barevném provedení sunset (oranžová).