Filtry
6 aktivních , 4 produkty Zrušit všechny filtry
Upravit filtr

Sprchové zástěny Walk-In

Objevte výrobky osvědčených značek
undefinedundefinedroth.svgRAVAK-R_red_logo_sRGB.png

Walk-In sprchové kouty, nebo i sprchové zástěny, jsou sprchové kouty tvořené pouze jednou skleněnou stěnou. Jsou moderní a oblíbené. 

Co jsou Walk-In sprchové kouty? 

Velmi zjednodušeně můžeme říct, že jde o otevřený sprchový kout bez dveří. Tvoří ho jedna pevná skleněná zástěna, může být částečně ze stran zděný, umístěný do rohu nebo otevřený, vlastně průchozí. Pro své široké možnosti je velmi oblíbený především do moderních koupelen. Snadno splyne s koupelnou, opticky nenarušuje prostor a působí nadčasově a velmi elegantně. Nejčastěji se setkáme s verzí bez vaničky, v takovém případě je Walk-In sprchový kout tvořený skleněnou sprchovou zástěnou a sprchovým žlabem přímo v podlaze. Pokud přeci jen chcete využít sprchovou vaničku, doporučujeme z estetického hlediska zvolit co nejtenčí vaničku, aby byl vzhled co nejčistší a linie nic nenarušovalo. Sprchové vaničky z litého mramoru jsou ty nejtenčí, cca 3 cm vysoké, získáte s nimi skvělé izolační vlastnosti, vysokou odolnost vůči mechanickému poškození a poškrábání.  

Náš tip: doplňte Walk-In sprchový kout o masážní sprchový panel nebo boční sprchu a povyšte sprchování na dokonalou wellness proceduru.

Proč vybrat Walk-In sprchový kout

Výhodou Walk-In sprchových koutů je snadný vstup, díky absenci dveří, a v případě sprchové zástěny bez vaničky i bezbariérovost, kterou rádi využijí nejen senioři. Snadnou údržbu zajistí povrchová úprava skla Easy Clean, která zabraňuje usazování vody a vytváření vodního kamene. Bezpečnostní sklo je u sprchové stěny Walk-In samozřejmostí. Větší míru soukromí dodají sprchování skleněné zástěny v matném nebo mléčném provedení.

Nezapomeňte na…

U sprchové zástěny Walk-In pamatujte na to, že je bez dveří a vodě tak nic nebrání v úniku do koupelny. Je proto nutné dodržet spád podlahy 2-3%, aby voda stékala směrem ke žlabu, navíc zástěna sprchového koutu by měla být ideálně 120 cm dlouhá. Nezapomeňte také na prostor uvnitř koutu, měl by vám být pohodlný a umožňovat pohyb do všech stran. To odpovídá i nejpoptávanějšímu rozměru sprchových koutů 90 x 90 cm, myslete na to i při výběru Walk-In verze. S našim plánovačem si navíc jednoduše vytvoříte zástěnu sprchového koutu Walk-In na míru.

Nechte starosti s výběrem na nás

Že se v tom pořád nevyznáte? Nevadí, poradíme vám online na našem chatu či telefonu a jsme tu pro vás také na našich prodejnách. Řešíte větší projekt? Sjednejte si individuální schůzku s konzultantem SIKO, ušetří vám čas, nervy i peníze.


Kompletní balíčky


Abychom Vám ušetřili čas a starosti, jestli jste zakoupili vše potřebné, připravili jsme kompletní balíčky, které obsahují všechny potřebné komponenty pro to, abyste sestavili sprchový kout typu Walk-In. To chci


Dle barvy profilu

Dle systému otevírání

4 produkty
Viděli jste 4 z 4 produktů