Filtry
5 aktivních , 7 produktů Zrušit všechny filtry
find-icon
Skladem v e-shopu20SIKO Čimelice20SIKO Humpolec7SIKO Opatovice nad Labem8SIKO OUTLET Brno Židenice7
find-icon
5 let záruka6Hit1
-
find-icon
 chrom5  černá2
find-icon
polička5rohová polička2
find-icon
Multi1SAT6
find-icon
Cube Way1Element1
find-icon
hranatý1oblý6
find-icon
kov9kov, sklo2mosaz5nerez, ABS5plast3
-
cm
-
cm
-
cm
find-icon
lesk3mat2
find-icon
vrtáním7
find-icon
nástěnné7
find-icon
16
find-icon
65
Upravit filtr

Police a poličky do koupelny

Vyberte si z naší široké nabídky polic a poliček do koupelny pro dosažení maximálního úložného prostoru ve vaší koupelně. Všechny koupelnové police jsou vyrobeny z odolných materiálů, aby vydržely působení vlhkého prostředí. Moderně a trendy budou působit dřevěné poličky, které navíc vaši koupelnu zútulní. Dřevěnou koupelnovou poličku si můžete umístit vedle umyvadla. Vznikne vám tak odkladná plocha na dekorace i maličkosti, které potřebujete mít neustále po ruce. Alternativou dřevěných poliček můžou být skleněné poličky do koupelny. Sklo v koupelně působí velmi luxusně. Vytvoří tak vkusný detail vaší koupelny. Skvělou vychytávkou jsou poličky do sprchy sprchového koutu, kam si můžete umístit sprchový gel a šampon. Poličky do sprchového koutu se dají zabudovat přímo do stěny, vznikne tak moderní a elegantní řešení odkladné plochy, která se bude velmi snadno udržovat a čistit. Do sprchového koutu nebo k vaně se také skvěle hodí rohové poličky do koupelny, díky kterým využijete i neoblíbený rohový prostor na maximum.

V naší nabídce najdete i drátěný program do koupelny. Z drátěného programu si můžete poskládat kombinaci drátěných poliček různých rozměrů a možností umístění přesně dle vašich požadavků. V té správné organizaci ručníků vám jistě pomůžou police na ručníky do koupelny, kam si můžete složit několik čistých ručníků. Všichni členové rodiny tak budou mít čistý ručník vždy po ruce, vše bude ale zorganizované a uspořádané.

Rozhodně nezapomínejte na váš relax a odpočinek v koupelně. K tomu vám poslouží i vanové poličky, díky kterým si můžete dopřát horkou relaxační koupel i se sklenkou vína nebo knížkou. Vše si pohodlně odložíte na tuto poličku přes vanu tak, abyste na věci lehce dosáhli a zároveň nedošlo k jejich ponoření do vody.

7 produktů
Viděli jste 7 z 7 produktů