Upravit filtr

Úsporné vodovodní baterie

Riešite, ako doma ušetriť za vodu? Zamerajte sa na úsporné vodovodné batérie. Môžu znížiť spotrebu vody až o 50 %. A hneď môžete začať šetriť. Pri výbere batérií do kúpeľne sa zamerajte na batérie s nízkou spotrebou vody. S perlátorom alebo úspornou kartušou. Znižujú prietok vody, pričom zachovávajú maximálny zážitok z umývania.  

Jak to funguje? Perlátor vodu provzdušní, proud je na objemu stále silný i při nižším průtoku vody za minutu. Úsporné kartuše dokážou snížit průtok vody až o 50 %. Běžné vodovodní baterie mají průtok vody až 14 litrů za minutu, ty úsporné mají průtok vody maximálně 6 litrů za minutu. Většina baterií má kvalitní keramické kartuše, ty se jen tak rychle neopotřebují a zajistí, že váš kohoutek nebude za chvíli kapat.

Nezapomínejte ani na termostatické baterie, mísí vodu na požadovanou teplotu rychle, zbavíte se tak zbytečného odtékaní vody na prázdno, dokud neteče tak teplá, jak ji máte rádi. I tak můžete účinně zamezit plýtvaní vodou. Používáním úsporných vodovodních baterií můžete významně ušetřit roční výdaje za spotřebu vody ve vaší domácnosti.

Aktivní filtry:
Úsporná baterie:
ano
Zrušit všechny filtry
936 produktů
Viděli jste 36 z 936 produktů