Filtry
3 aktivní , 1 produkt Zrušit všechny filtry
find-icon
Úspora vody1
-
find-icon
 ostatní11  chrom10  mosaz1
find-icon
umyvadlová baterie1
find-icon
Hansgrohe1
find-icon
Axor Montreux1
find-icon
ano1
find-icon
stojánková1
find-icon
páková1
Upravit filtr

Vodovodní baterie

Vodovodní baterie používáme několikrát denně a proto jejich správný výběr rozhodně nepodceňujte. Dřezové baterie i koupelnové baterie dnes spojují funkčnost s designem a jsou tak třešničkou na dortu celého prostoru. U nás si snadno vyberete přesně takovou vodovodní baterii, kterou hledáte.

Vodovodní baterie můžeme rozdělit podle toho, kam a jak je instalujeme. Stojánkové vodovodní baterie jsou připevněné do otvoru ve dřezu, v umyvadle nebo na desce a praktické jsou hlavně v kuchyni. Nástěnné vodovodní baterie pak jsou pevněné přímo na vodovodní trubky, důležitá je i rozteč přívodů vody a jejich umístění ve zdi – na to myslete při stavbě koupelny i kuchyně. Umístění přívodů vody je důležité i u podomítkových baterií – ty jsou nejelegantnějším provedením vodovodních baterií, tělo baterie je tvořeno podomítkovým modulem ve zdi a na zdi vidíte jen vodovodní kohoutek a ovládání baterie.

Co se týče materiálů a povrchů, výrobci vodovodních baterií nejčastěji využívají k jejich výrobě mosaz s chromovým povrchem. Nerezové dřezové baterie jsou oblíbené proto, že nerez může bez problémů přijít do styku s pitnou vodou. Dopřejte si opravdu odolné materiály, především ty s povrchovou úpravou z PVD, které nabízí série SAT DARK – vyberte si z dřezových baterií i z koupelnových baterií – od umyvadlových baterií, přes sprchové baterie a vanové baterie až po sprchy.

Při výběru vodovodní baterie nedělejte kompromisy v designu ani funkčnosti a to ať už jste se rozhodli pro pákové baterie nebo kohoutkové baterie. Snadné oplachování vám v kuchyni zajistí dřezové baterie s vytahovací sprchou nebo silikonovým raménkem – jejich barevné varianty vám umožní sladit baterii se zbytkem kuchyně. Senzorické nebo bezdotykové baterie pak zvyšují hygienický standard a přináší úsporu vody. Harmonickou koupelnu vytvoříte díky sériím koupelnových baterií v jednotném designu, tvaru i barvě.

Náš tip: stylovým prvkem vaší koupelny i kuchyně se stanou černé vodovodní baterie. V lesku i v matu si získají váš obdiv.

Úspora vody je vždy aktuálním tématem. Věnujte pozornost průtoku vody – ty s průtokem nižším než 6l/minutu jsou to pravé. V naší nabídce vybírejte z úsporných umyvadlových baterií, pro vanu a sprchu jsou to pravé termostatické baterieBaterie Cold start se studeným startem pak sníží spotřebu teplé vody.

Aby pro vás výběr vodovodní baterie byl co nejsnazší, máme pro vás 5 tipů, jak na výběr vodovodní baterie. Trendy pro vaše vodovodní baterie v nejrůznějších barvách a stylech najdete také v galerii koupelen a galerii kuchyní, inspirujte se!

Aktivní filtry:
1 produkt
Viděli jste 1 z 1 produktů