Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Peronda Mumble

Filtry

Dostupnost
Cena
Tloušťka
mm
mm
Barva
Druh výrobku
Značka
Série
Design
Materiál
Rozměr
Přesný rozměr
Velkoformát
Tvar
Mrazuvzdornost
Nasákavost
Protiskluz
Otěruvzdornost
Rektifikace
Povrch
Určení
Odstínové kolísání

Přestože v sortimentu máme již řadu dlažeb imitujících dřevo, velkoformátová série Mumble je svým vzhledem jedinečná. Dlažby Mumble ve čtyřech barvách imitují dřevo unikátním způsobem. Jedná se spíše o rustikální vzhled prken o rozměru 19,5x121,5 cm, včetně věrné imitace prasklin a suků. Tato dlažba kopíruje krásu dřeva ve své podstatě. Dlažba Mumble je nově od roku 2019 rektifikovaná. Otěruvzdornost dlažeb Mumble se pohybuje od III do IV - dle barvy. Dlažby Mumble jsou mrazuvzdorné, ať už je použijete v exteriéru nebo interiéru, tyto dlažby jsou zárukou, že budete s jejich vzhledem trvale spokojeni. 

Dlažby Mumble můžete navíc ozvláštnit originálními dekory ve stylu patchworku - TBARCELOS 19,5x19,5 cm. Jedná se o dekory, které se vkládají mezi dlažbu, aby podpořily rustikální vzhled prostor. Dekory Barcelos existují ve 30-ti různých designech, jsou náhodně baleny do krabic, není tedy možno požadovat konkrétní design. Tyto dekory jsou dodávány na objednávku. V galerii uvádíme několik z možných designů těchto dekorů.  

Série je použita ve stylovém řešení Přírodní koupelna

REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout online na dálku.
Sjednat schůzku