Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Mrazuvzdorná dlažba Boat představuje imitaci léty prověřeného dřeva, které připomíná palubu lodí dávných mořeplavců a kolonizátorů. Rustikální nádech propůjčují dlažbě Boat „okousané“ hrany, které krásně vyniknou po zaspárovaní a umocní tak výsledný efekt dlažby.

Dlažba Boat je dostupná ve dvou barvách – brigantino (šedá) a bucaniere (hnědá). Formát 15x60 cm umožňuje položit dlažbu v tzv. parketové skladbě. Dlažba Boat má stupeň otěruvzdornosti PEI IV a protiskluz R10 C. Tyto technické parametry umožňují položit dlažbu i do vysoce zátěžových prostor v interiéru i exteriéru. Dlažba tak může být ozdobou v obývacím pokoji, chodbě, ale například i na terase. Tato dlažba je vhodná i do komerčních prostor, kdy její jedinečný design může podtrhnout a doplnit výsledný dojem například z restaurace zařízené v rustikálním stylu.

REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout online na dálku.
Sjednat schůzku

Série Cir Boat obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 0 z 0 produktů