Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Cir Havana

Filtry

Novinka / Výprodej
Barva
Design

Představujeme vám zcela výjimečnou sérii Havana, která interpretuje jihoamerickou atmosféru. Série je pojmenována po hlavním městu Kuby Havana přezdívané také jako Paříž Karibiku. Teplo, barva a řemeslné zpracování. To jsou hlavní charakteristiky této unikátní série, která je k dispozici v pěti formátech a šesti barevných odstínech. Nechybí ani dekorace a speciální prvky - např. rohovky, schodovky, atd., které podtrhují zcela jedinečný ráz této série. Série Havana je velmi širokou sérií s mnoha formáty, barevnými odstíny a dekoracemi.

Jedná se o mrazuvzdornou dlažbu se stupněm otěruvzdornosti PEI IV a protiskluzem R10. Tyto technické parametry umožňují použít sérii Havana v interiéru i exteriéru. Je možné ji použít i v komerčních prostorách s vysokým zatížením, jako jsou například restaurace či bary, kde pomůže série Havana vytvořit zcela jedinečnou atmosféru. Jednotlivé formáty se dají pokládat modulárně a jsou vhodné pro použití například i jako obklad na stěnu. Série Havana se vyznačuje vysokým stupněm odstínového kolísání a v rámci jedné krabice naleznete náhodný mix odstínu od světlých až po ty nejtmavší. Každý kus je prakticky originál a je tak docíleno dokonalé imitace materiálů v jihoamerickém stylu.

REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout online na dálku.
Sjednat schůzku

Série Cir Havana obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 20 z 36 produktů