text.skipToContent text.skipToNavigation
Doprava ZDARMA nad 6 000 Kč | Přes 40 prodejen po celé ČR

Série Climb je mrazuvzdorná dlažba sledující současné trendy v oblasti keramických obkladů a dlažeb. Díky nejmodernějším technologiím digitálního tisku je docíleno dokonalé imitace kamene. Hluboké odstíny barev, které imitují přírodní břidlici opracovanou vlivem kyslíku a slunečního světla jsou dokonale vykresleny v každém kusu dlažby, které se vyznačují nejvyšším stupněm odstínového kolísaní V4. Každý kus je prakticky originál a jednotlivé kusy jsou v balení náhodně namixované.

Dlažba Climb má maximální stupeň otěruvzdornosti PEI V a protiskluz R10 B. Je tak možné ji položit kdekoliv od interiéru až po balkóny či terasy v exteriéru. Formát 30x60 cm lze dokonce objednat ve speciální úpravě s protiskluzem R12 C, který se hodí například k bazénům nebo do vlhkých prostor, kde se chodí bosou nohou.

Sérii Climb nabízíme ve dvou formátech 30x60 cm, 60x60 cm a dvou barvách grey (šedá) a black (černá). Série je doplněna o speciální mozaiky tredi a fourmix ve formátu 30x60 cm, které rozšiřují možnosti použití této série například do koupelny na zem i zeď. Koupelna vytvořená pomocí série Climb může být ozdobou ve vašem domu či bytě, ale zároveň se perfektně hodí například do wellness center.

Série Climb se dá objednat i ve formátu 80x80 cm ve 2 cm tloušťce. Dlažby v tloušťce 2 cm jsou moderním řešením pro sjednocení designu vašeho domu, terasy, zahrady i bazénu. Jedná se také o efektivní řešení pokládky dlažby pod pergolu či vytvoření pevného podkladu pro sezení na zahradě bez nutnosti budování betonových základů.

Série je použita ve stylovém řešení Přírodní koupelna

Filtry

Dle prodejny
nebo
Druh výrobku
Značka
Cena
Design
Série
Stylová řešení
Určení
Rektifikace
Tloušťka
Rozměr obkladu, dlažby
Materiál
Barva
 
 
Barva popisná

Série Climb obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 9 z 9 produktů
599 Kč
399 Kč
599 Kč