Staňte se fanouškem
  • Čeština

Koupelny Climb

Sdílejte na

Detailní popis série Climb

Série Climb je mrazuvzdorná dlažba sledující současné trendy v oblasti keramických obkladů a dlažeb. Díky nejmodernějším technologiím digitálního tisku je docíleno dokonalé imitace kamene. Hluboké odstíny barev, které imitují přírodní břidlici opracovanou vlivem kyslíku a slunečního světla jsou dokonale vykresleny v každém kusu dlažby, které se vyznačují nejvyšším stupněm odstínového kolísaní V4. Každý kus je prakticky originál a jednotlivé kusy jsou v balení náhodně namixované.

Dlažba Climb má maximální stupeň otěruvzdornosti PEI V a protiskluz R10 B. Je tak možné ji položit kdekoliv od interiéru až po balkóny či terasyexteriéru. Formát 30x60 cm lze dokonce objednat ve speciální úpravě s protiskluzem R12 C, který se hodí například k bazénům nebo do vlhkých prostor, kde se chodí bosou nohou.

Sérii Climb nabízíme ve dvou formátech 30x60 cm, 60x60 cm a dvou barvách grey (šedá) a black (černá). Série je doplněna o speciální mozaiky tredi a fourmix ve formátu 30x60 cm, které rozšiřují možnosti použití této série například do koupelny na zem i zeď. Koupelna vytvořená pomocí série Climb může být ozdobou ve vašem domu či bytě, ale zároveň se perfektně hodí například do wellness center.

Série Climb se dá objednat i ve formátu 80x80 cm ve 2 cm tloušťce. Dlažby v tloušťce 2 cm jsou moderním řešením pro sjednocení designu vašeho domu, terasy, zahrady i bazénu. Jedná se také o efektivní řešení pokládky dlažby pod pergolu či vytvoření pevného podkladu pro sezení na zahradě bez nutnosti budování betonových základů.

Série je použita ve stylovém řešení Přírodní koupelna

Přírodní koupelna - stylové řešení koupelny SIKO