Vážení zákazníci, informujte se prosím o provozu e-shopu na konci roku a vánoční otevírací době SIKO prodejen. Děkujeme.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Country

Sdílejte na

Detailní popis série Country

Představujeme Vám koupelnu ve stylu Country, která vychází přímo z designové dílny SIKO a sleduje nejaktuálnější trendy uplynulého roku 2015, kdy na světově významných veletrzích, mnozí výrobci obkladů a dlažeb masivně prezentovali právě tento Country či Provence styl v kombinaci materiálů jako je zestařené dřevo, cihlové a kamenné obklady a dlažby a to jak v imitaci, tak z pravých přírodních materiálů.

Série Country tak představuje návrat k venkovu a přírodě, tedy styl a trend, který je v současnosti stále více a více propagován. Neotřelý přístup ke kombinaci obkladu Country, ve formátu 20x60 cm, v designu zestařelého, bíle natřeného, ošoupaného dřeva spolu s imitací kamenné či cihlové dlažby Brick America nebo dlažby či cihlovými pásky Brick Europe, ve Vás vyvolá pocit nevšední originality a dá zapomenout na starosti a stres všedního dne. Autentičnost série Country si můžete dotvořit vhodnými koupelnovými doplňky a nábytkem či dekoracemi, dle Vaší vlastní fantazie. Série Country Vám otevírá nový rozměr vnímání designu Vaší koupelny.

 

Související kompletní sérii Brick America naleznete zde

Související kompletní sérii Brick Europe naleznete zde

 

Připravili jsme pro Vás také ucelený koncept Country koupelna