Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Dom Approach

Filtry

Dostupnost
Cena
Barva
Druh výrobku
Značka
Série
Design
Materiál
Rozměr
Přesný rozměr
Velkoformát
Tvar
Mrazuvzdornost
Nasákavost
Protiskluz
Otěruvzdornost
Rektifikace
Povrch
Určení

Dlažba Approach je moderní série v designu cementu s širokou škálou formátů od rozměru 45x90 cm vhodném jako dlažba na zem až po formát 16,4x16,4 cm či 8x16,4 cm, který můžete použít například jako kuchyňský obklad. Dlažba je rektifikovaná i nerektifikovaná s matným či lapovaným povrchem. Série Approach má celkem 5 barev – white (bílá), toupe (sv. hnědá), red (červeno-hnědá), brown (tm. hnědá) a grey (šedá). Jedná o slinutou mrazuvzdornou dlažbu s maximálním stupněm otěru PEI V (lapovaný povrch PEI IV), kterou lze použít v interiéru i exteriéru. Formát 50,2x50,2 cm lze pořídit i s povrchovou úpravou out, která má protiskluz R11C a je tak vhodná pro prostory s požadavkem na vyšší stupeň protiskluzu jako jsou například terasy či dlažba u bazénu. 

Zvláštností série je formát 34,6x40 cm ve tvaru hexagonu, který je dostupný ve všech pěti barvách a ve třech barevných provedeních s designem tzv. patchworku.

REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout na prodejně nebo online na dálku.
Sjednat schůzku

Série Dom Approach obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 7 z 7 produktů