Doprava ZDARMA od 10 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Dom Nori

Filtry

Novinka / Výprodej
Barva
Design

Velkoformátová rektifikovaná dlažba Nori je nevšední imitací dřeva prolínající se s imitací kamene. Dlažba má pět barev – bianco (bílá), grigio (šedá), nero (černá), rosso (červená) a taupe (béžová). Vybírat můžete ze dvou formátů v rektifikovaném provedení – 15x90 cm a 45x90 cm.

Dlažba se vyznačuje výraznou odstínovou kolísavostí, kdy je prakticky každý kus originál. Dlažba je mrazuvzdorná, má stupeň otěruvzdornosti PEI IV a protiskluz R9. Technické vlastnosti dlažby umožňují její použití kdekoliv v interiéru. Zároveň je možné ji použít i v exteriéru.

Moderním trendem poslední doby je použití dlažeb místo obkladů na zeď. Kombinace obdélníkových tvarů 15x90 cm a 45x90 cm je ideální pro použití ve vaší koupelně jako dlažby na podlahu a zároveň také jako obkladu na zeď. Série Nori obsahuje také mozaiku s kostičkami o velikosti 5x5 cm. Tu je možné použít do sprchových koutů či z ní nařezat užší pruhy, které vložíte mezi obklady na stěně a vytvoříte z nich dekorativní prvek.  Lze tak vytvořit originální, moderní a útulnou koupelnu, ve které se budete cítit příjemně a uvolněně. 

Série Dom Nori obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 7 z 7 produktů