Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Dom Smooth

Obklady do koupelny Smooth od italského výrobce Dom jsou koupelnovou sérií navrženou designéry v duchu jednoduché a moderní koupelny. Obklady Smooth jsou vyhotoveny ve dvou formátech: 20x60 cm a 10x60 cm. Povrch obkladů je zvýrazněn taženým reliéfem. Série se skládá z obkladů v bíle barvě s lesklým povrchem ve formátech 10x60 cm a 20x60 cm a obkladů v barvě lead (tmavě šedá) a tin (světle šedá) s matným povrchem a formátem 20x60 cm.

Kombinace obou formátů (10x60 cm + 20x60 cm) a povrchů (lesk + mat) je receptem pro vytvoření čisté a jednoduché koupelny, ve které se budete cítit velmi příjemně.

Komplexnost této série obkladů podtrhuje elegantní dekor Saint Tropez. Dekor se skládá ze setu 2 ks (oba kusy ve formátu 20x60 cm). Zvýraznění dekoru lze dosáhnout pomocí listely ve formátu 2x60 cm, kterou dekor „orámujete“.

K sérii obkladů Smooth doporučujeme dlažbu Barn Wood (kompletní sérii Barn Wood naleznete ZDE) od stejného výrobce ve formátu 16,4x99,8 cm, která díky svému rektifikovanému provedení zosobňuje čisté jednoduché linie. Kouzlo dlažby tkví především v detailní kresbě samotného dřeva. Dlažba Barn Wood má k dispozici i mozaiku s moderními tvary hexagonu, kterou lze použít například pro obložení sprchového koutu.

REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout online na dálku.
Sjednat schůzku

Série Dom Smooth obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 0 z 0 produktů