Doprava ZDARMA od 10 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Drtiče odpadu

Filtry

Dostupnost
Cena
Druh výrobku
Značka
Drtiče odpadu
Zobrazeno 1 - 2 z 2 produktů

Drtiče odpadu

Využijte drtiče odpadu, pomocníka ve vaší kuchyni, který problém s odpadem vyřeší za vás.  

Drtiče odpadu jsou v naší kultuře neprávem upozaděny, nedoceněny a dá se říct, že jsou specifickými prvky mezi kuchyňskými spotřebiči. Ve světě jsou velice populární a nacházejí své místo téměř v každé domácnosti. Věříme, že tomu tak bude i v té vaší.  

Drtiče odpadu si poradí prakticky s veškerým biologickým odpadem, který zahlcuje vaše kuchyně. Ušetří spoustu místa nejen v odpadkovém koši, ale také při práci na vaší kuchyňské lince. Hravě si poradí nejen se slupkami z ovoce a zeleniny, kostmi z ryb či masa, ale také se zbytky jídla z talíře. Nejen že bio odpad rychle zlikviduje, ale také zabraňuje zápachu, který se vytváří v odpadkovém koši. A upřímně, neustálé vynášení odpadu také jistě nikoho nebaví. Drtič odpadu vám ušetří nejen čas, ale i starosti. Kromě toho zabraňuje vzniku bakterií a výskytu hmyzu ve vaší domácnosti. Také tím pomáháte přírodě. Klasický odpad končí na skládce, na které se mimo jiné živí hlodavci, kteří jsou známí i roznášením virů a možných nemocí. Navíc díky těmto odpadům na skládkách vzniká i skládkový výluh, který následně kontaminuje podzemní vody. Pořízením drtiče odpadu tak napomáháte zanechávat přírodu čistou, která nám to vrátí. Velkou výhodou drtičů je, že se dají bezproblémově namontovat na jakýkoliv typ dřezu. Nabízíme několik variant drtičů na míru přesně do vaší kuchyně i příslušenství v podobě pneumatického spínače. Přesto, že tito pomocníci nejsou vidět, i tak si je můžete vybrat ve dvou libovolných barvách, a to stříbrné – nerezové a černé. Využijte speciální akce a výprodeje, který vám nejen v této sekci nabízíme a ušetříte tisíce korun. 

Nabízené drtiče odpadů mají hned několik vlastností. Pracují o výkonu 540 - 560 W, mají indukční motor, speciálně vyvinutý právě pro drtič odpadu. Vlastní drtící komoru, která může mít obsah až 1180 ml, navíc disponuje antikorozní úpravou. Obsahuje tepelnou pojistku a drtící elementy z nerez ocele, upravené proti zaseknutí. Můžete si vybrat takový drtič, který má trojnásobný drtící systém, odtokovou armaturu na propojení s jakýmkoliv typem dřezu, auto-revizní chod a vestavný pneumatický spínač. Navíc je oproti ostatním drtičům odpadu až o 60% tišší, než běžné modely. Vaši domácnost nebude nic rušit a ještě děláte vstřícný krok k životnímu prostředí. 

Drtiče odpadu si poradí prakticky s veškerým biologickým odpadem, který zahlcuje vaše kuchyně. Ušetří spoustu místa nejen v odpadkovém koši, ale také při práci na vaší kuchyňské lince. Nabízíme několik variant drtičů na míru přesně do vaší kuchyně i příslušenství v podobě pneumatického spínače.