text.skipToContent text.skipToNavigation
Doprava ZDARMA nad 6 000 Kč | Přes 40 prodejen po celé ČR

Držák ručníků Ecoloc, chrom ECO23

279 Kč / ks

Série nástěnných doplňků Ecoloc nabízí přisávací doplňky bez vrtání a poškození obkladů. Přísavka na zdi drží pomocí vytvořeného vakua, které je vodotěsné a vzduchotěsné. Velkou výhodou systému Ecoloc je skutečnost, že přísavku lze snadno odstranit z povrchu zcela beze stopy. Po jejím očištění pod tekoucí vodou, je opět připravena k nalepení na jiné místo.Nástěnný držák ručníků Ecoloc nabízí snadnou a rychlou instalaci bez vrtání. Materiál: ABS, nerez ocel pochromováno. Jak snadno se doplňky připevňují, můžete vidět ve videu níže.  
Skladem > 99 ks

Náš kód zboží: ECO23

Kategorie: Držáky na ručníky , Koupelnové doplňky bez vrtání , Ecoloc

Série nástěnných doplňků Ecoloc nabízí přisávací doplňky bez vrtání a poškození obkladů. Přísavka na zdi drží pomocí vytvořeného vakua, které je vodotěsné a vzduchotěsné. Velkou výhodou systému Ecoloc je skutečnost, že přísavku lze snadno odstranit z povrchu zcela beze stopy. Po jejím očištění pod tekoucí vodou, je opět připravena k nalepení na jiné místo.

Nástěnný držák ručníků Ecoloc nabízí snadnou a rychlou instalaci bez vrtání. Materiál: ABS, nerez ocel; pochromováno. 

Pro zajištění plné funkčnosti je nutné doplňky umístit na zcela čistý a hladký povrch bez nerovností (sklo, hladké obklady či nábytek)!

Hmotnost a balení
Balení 1 ks
Hmotnost balení 0,3 kg
Druh výrobku držák ručníků
Barva popisná chrom
Základní rozměry
Délka 62 cm
Série Ecoloc
Značka Multi
Záruční lhůta 2 roky

Přidat recenzi

*
* Povinné