Staňte se fanouškem
  • Čeština

DVEŘE: Interiérové dveře na prodejnách SIKO

Mapa prodejen Dveře SIKO

SIKO Teplice SIKO Praha Zličín SIKO Opatovice SIKO Vsetín SIKO Tábor SIKO Liberec SIKO Praha - Černý Most SIKO Praha - Jesenice SIKO Ostrava SIKO Zlín SIKO Brno Avion SIKO Ivančice SIKO Znojmo SIKO Jihlava UNI Kolín SIKO Karlovy Vary SIKO Ústí nad Labem SIKO Česká Lípa SIKO Trutnov SIKO Humpolec SIKO Litomyšl SIKO Třebíč SIKO Brno Židenice SIKO Opava SIKO Třinec SIKO Olomouc SIKO Kralice nad Oslavou

Interiérové dveře NATUREL

Inspirují nás přání našich zákazníků

Elegantní a vkusně zařízený dům je vizitkou svých obyvatel. Proto věnujeme spoustu času výběru jednotlivých prvků jeho vybavení. Při vybírání se řídíme nejen designem, ale zejména funkčními parametry výrobků. Dveře hrají v interiérech domů výjimečnou roli. Zavírají místnosti a zároveň otevírají prostor pro jejich aranžování. Díky svým originálním tvarům, zajímavým dekorům v nejrůznějších barevných provedení umožňují zvýraznit osobitou atmosféru celého bytu či domu. 

Správně zvolené dveře vkusně dotváří celý interiér.

Preferujeme stylovou podobu interiérů, inspirujeme se novými trendy v dotváření interiéru, a proto přinášíme našim zákazníkům nově i širokou nabídku interiérových dveří - od standardních, posuvných, skládacích až po celoskleněné. Součástí naší nabídky jsou dveře nejrůznějších povrchových úprav, s ozdobnými nebo doplňkovými prvky (např. elegantní zasklení, vysoce kvalitní kování, povrch z přírodní dýhy nebo z nejrůznějších ozdobných dýh). Své si v nabídce najde i ten nejnáročnější zákazník.

Proč i dveře právě u nás?

Po pečlivém uvážení jsme vybrali zavedeného, na trhu roky osvědčeného výrobce dveří, který splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu, termíny dodání a preciznost provedení včetně instalačních prací. Vše řešíme přímo s výrobcem, bez dalšího zprostředkovatele. Právě proto dokážeme vám, našim zákazníkům garantovat:

  • nejlepší cenu 
  • vysokou kvalitu zpracování 
  • rychlost dodání (do 1 měsíce; instalace do 6 týdnů)
  • perfektní servis včetně zaměření 
  • montáž přímo na místě stavby 

Vše pod jednou střechou – v SIKO

U nás si vyberete vše od vybavení koupelen, moderních kuchyní, až po nábytek na míru a dveře včetně kování i klik. To vše na jenom místě, v jednom studiu, pod jednou střechou – v SIKO. Sladíte tak interiér do posledního detailu. Pomůžeme vám s výběrem, odborně poradíme a zajistíme zaměření a montáž přímo na místě. Vše v dojednaném termínu.

Navštivte naše prodejny a přesvědčte se sami.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Sdílejte na