Staňte se fanouškem
  • Čeština

Interiérové dveře na objednávku

Interiérové dveře už dávno neslouží pouze k oddělení místností. V současné době jsou také hlavním prvkem v doladění designu interiéru. I proto jsme do naší nabídky nově zařadili interiérové dveře Naturel. Nabízíme širokou škálu povrchů – od základního povrchu folie, přes dýhu až po lak. I provedení je rozmanité - můžete vybrat posuvné dveře, skládací dveře, vchodové dveře nebo bezpečnostní dveře.

accra alu

Foliované dveře

SIKO nabízí foliované dveře, které jsou opatřeny povrchovou úpravou ECO TOP a HIGH TOP (fólie imitující strukturu dřeva se širokým výběrem dekorů). 

Více o foliovaných dveřích

sydney alu

Laminované dveře

Laminované dveře jsou opatřeny jedinečnými povrchovými úpravami: LAMISTONE chrání dveře proti otěru a působení chemických prostředků. SILKSTONE má ty samé vlastnosti s přidanou hodnotou – efekt struktury pravého dřeva.

Více o laminovaných dveřích

elista

Dýhované dveře

Dýha je jedinečný povrch dveří, který nabízí přirozenou texturu dřeva. Díky své kvalitě vás bude doprovázet nemalý kus vašeho života. Dýha vzniká krájením dřeva na pláty.

Více o dýhovaných dveřích

deskové

Lakované dveře

U natíraných, neboli lakovaných dveří si můžete barvu zvolit podle své fantazie. Dělá vám starosti, jaký dřevodekor zvolit pro vaše dveře, aby nekazili dojem barevného designu zbytku místnosti?

Více o lakovaných dveřích

pretoria

Bezfalcový systém dveří

Bezfalcové dveře jsou dveře s provedením bez polodrážky. Zapadají do zárubně tak, že opticky splývají se stěnou a tudíž nevyčnívají z prostoru. Součástí bezfalcového systému DUO jsou ve standartu také skryté panty a magnetický zámek.

Více o bezfalcovém systému dveří

Sdílejte na