Staňte se fanouškem
  • Čeština

DVEŘE: Interiérové dveře na prodejnách SIKO

Interiérové dveře NATUREL

Inspirují nás přání našich zákazníků

Elegantní a vkusně zařízený dům je vizitkou svých obyvatel. Proto věnujeme spoustu času výběru jednotlivých prvků jeho vybavení. Při vybírání se řídíme nejen designem, ale zejména funkčními parametry výrobků. Dveře hrají v interiérech domů výjimečnou roli. Zavírají místnosti a zároveň otevírají prostor pro jejich aranžování. Díky svým originálním tvarům, zajímavým dekorům v nejrůznějších barevných provedení umožňují zvýraznit osobitou atmosféru celého bytu či domu. 

Správně zvolené dveře vkusně dotváří celý interiér.

Preferujeme stylovou podobu interiérů, inspirujeme se novými trendy v dotváření interiéru, a proto přinášíme našim zákazníkům nově i širokou nabídku interiérových dveří - od standardních, posuvných, skládacích až po celoskleněné. Součástí naší nabídky jsou dveře nejrůznějších povrchových úprav, s ozdobnými nebo doplňkovými prvky (např. elegantní zasklení, vysoce kvalitní kování, povrch z přírodní dýhy nebo z nejrůznějších ozdobných dýh). Své si v nabídce najde i ten nejnáročnější zákazník.

Proč i dveře právě u nás?

Po pečlivém uvážení jsme vybrali zavedeného, na trhu roky osvědčeného výrobce dveří, který splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu, termíny dodání a preciznost provedení včetně instalačních prací. Vše řešíme přímo s výrobcem, bez dalšího zprostředkovatele. Právě proto dokážeme vám, našim zákazníkům garantovat:

  • nejlepší cenu 
  • vysokou kvalitu zpracování 
  • rychlost dodání (do 1 měsíce; instalace do 6 týdnů)
  • perfektní servis včetně zaměření 
  • montáž přímo na místě stavby 

Vše pod jednou střechou – v SIKO

U nás si vyberete vše od vybavení koupelen, moderních kuchyní, až po nábytek na míru a dveře včetně kování i klik. To vše na jenom místě, v jednom studiu, pod jednou střechou – v SIKO. Sladíte tak interiér do posledního detailu. Pomůžeme vám s výběrem, odborně poradíme a zajistíme zaměření a montáž přímo na místě. Vše v dojednaném termínu.

Navštivte naše prodejny a přesvědčte se sami.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Sdílejte na