text.skipToContent text.skipToNavigation

Ecoloc - rohová polička, 2 patra ECO54

399 Kč / ks

Série nástěnných doplňků Ecoloc nabízí přisávací doplňky bez vrtání a poškození obkladů. Přísavka na zdi drží pomocí vytvořeného vakua, které je vodotěsné a vzduchotěsné. Velkou výhodou systému Ecoloc je skutečnost, že přísavku lze snadno odstranit z povrchu zcela beze stopy. Po jejím očištění pod tekoucí vodou, je opět připravena k nalepení na jiné místo.Nástěnná dvoupatrová rohová polička Ecoloc nabízí snadnou a rychlou instalaci bez vrtání. Materiál: ABS, ocel pochromováno. Jak snadno se doplňky připevňují, můžete vidět ve videu níže.
Skladem > 99 ks

Náš kód zboží: ECO54

Kategorie: Koupelnové doplňky bez vrtání , Police a poličky , Ecoloc

Série nástěnných doplňků Ecoloc nabízí přisávací doplňky bez vrtání a poškození obkladů. Přísavka na zdi drží pomocí vytvořeného vakua, které je vodotěsné a vzduchotěsné. Velkou výhodou systému Ecoloc je skutečnost, že přísavku lze snadno odstranit z povrchu zcela beze stopy. Po jejím očištění pod tekoucí vodou, je opět připravena k nalepení na jiné místo.

Nástěnná dvoupatrová rohová polička Ecoloc nabízí snadnou a rychlou instalaci bez vrtání. Materiál: ABS, ocel; pochromováno. 

Pro zajištění plné funkčnosti je nutné doplňky umístit na zcela čistý a hladký povrch bez nerovností (sklo, hladké obklady či nábytek)!
Hmotnost a balení
Balení 1 ks
Hmotnost balení 1 kg
Druh výrobku rohová polička
Barva popisná chrom
Nosnost v kg 4 kg
Počet poliček 2
Série Ecoloc
Značka Multi
Záruční lhůta 2 roky

Přidat recenzi

*
* Povinné