Série dlažeb Explorer je moderní sérií oblíbenou zejména architekty díky variabilnosti, kterou nabízí. Je vhodná do projektů, ale i do privátních prostor. Série Explorer má 5 barev – nero (černá), bianco (bílá), grigio (sv. šedá), beige (béžová), tabacco (tm. šedá). Celkem obsahuje 5 formátů – 80x80 cm, 40x80 cm, 60x60 cm, 30x60 cm a 45x45 cm. Formáty 80x80 cm a 40x80 cm jsou pouze v rektifikovaném provedení. Další formáty jsou v rektifikovaném i nerektifikovaném provedení.

Dlažba je mrazuvzdorná a má maximální stupeň otěru PEI V. Základní povrchová úprava disponuje protiskluzem R9. Pro formáty 60x60 cm, 30x60 cm a 45x45 cm (rektifikovaná i nerektifikovaná varianta) existuje i speciální povrchová úprava buc, která disponuje protiskluzem R11 a je tak vhodná pro prostory s požadavkem na vyšší stupeň protiskluzu jako jsou například terasy či komerční prostory. 

Série Explorer obsahuje mnoho doplňujících prvků jako jsou schodovky, sokly, mozaiky, atd. Vše výše zmíněné tvoří komplexní sérii s moderním designem cementu, kterou lze použít takřka všude a za jakýmkoliv účelem.

Filtry

Dle prodejny
nebo
Druh výrobku
Značka
Série
Cena
Barva
Rozměr
Materiál
Určení
Design

Série Explorer obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 11 z 11 produktů
Chci sjednat
nezávaznou schůzku
Chci inspirovat
inspirace, tipy, rady
Grafický návrh
koupelny 
Koupelnu postavíme
na klíč a bez starostí
Grafický návrh
kuchyně 
Kuchyni postavíme
na klíč a bez starostí