Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Fineza Adore

Filtry

Dostupnost
Novinka / Výprodej
Cena
Tloušťka
mm
mm
Barva
Druh výrobku
Značka
Série
Design
Materiál
Rozměr
Přesný rozměr
Velkoformát
Tvar
Mrazuvzdornost
Nasákavost
Protiskluz
Dekorace
Otěruvzdornost
Rektifikace
Povrch
Určení
Odstínové kolísání

Představujeme sérii Adore, kterou jsme exkluzivně vyvinuli ve spolupráci s designéry výrobce. Série Adore kombinuje obklady imitující kámen Breccia ve dvou barvách společně s obkladem imitujícím strukturu dřeva. Tato kombinace se v poslední době ukazuje jako stále oblíbenější nejen mezi zmíněnými designéry a architekty, ale především také mezi mnohými našimi zákazníky. Matné obklady Adore v barvách kamene beige a ivory, spolu s barvou tmavého dřeva vkusně doplňují 2 typy dekorací. První dekor je výraznější a kombinuje obě barvy kamene a dřeva v podobě geometrických tvarů trojúhelníků. Druhý dekor naopak zjemňuje prostor decentními dřevěnými proužky v kameni. Oba dekory Adore a všechny obklady Adore lze vkusně kombinovat dokonce i v rámci jedné koupelny, kde vám pomohou vytvořit, oddělit či zvýraznit jednotlivé zóny daného prostoru. Série Adore využívá technologie digitálního tisku, čímž je umožněno získat mnoho designů jednotlivých kusů obkladů a dekorů.

K obkladům Adore si můžete vybrat ze dvou doporučených dlažeb, jak v imitaci dřeva (Logwood brown), tak v imitaci kamene (Belagio cream).

REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout online na dálku.
Sjednat schůzku

Série Fineza Adore obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 8 z 8 produktů