Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Fineza Breslau

Filtry

Dostupnost
Barva
Druh výrobku
Značka
Série
Design
Materiál
Rozměr
Přesný rozměr
Velkoformát
Tvar
Mrazuvzdornost
Nasákavost
Protiskluz
Otěruvzdornost
Rektifikace
Povrch
Určení
Odstínové kolísání

Dlažba Breslau v designu středně a tmavě šedého přírodního kamene s výrazným odstínovým kolísáním v ploše představuje ideální volbu moderního vzhledu okolí vašeho domu. Díky vysoké odolnosti, tvrdosti, mrazuvzdornosti a protiskluzu R11 se bude skvěle vyjímat jak na terase, tak pochozím chodníčku v okolí vašeho domu. Díky své tloušťce 2 cm je možno dlažbu Breslau pokládat jak na terče, tak do písku či štěrku nebo trávy.

TIP:

Chcete-li dosáhnout vzhledu plochy, který vidíte na image fotografii série, kombinujte oba odstíny (light i dark) v ploše v poměru 50:50.

Na objednávku je také možné dodat dlažbu Breslau ve standardní tloušťce 9,5 mm (kódy BRESLAU60L a BRESLAU60D). Můžete tak sjednotit interiér (nalepená dlažba 9,5 mm) s exteriérem (dlažba na terčích 2 cm) ve stejném designu.

REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout online na dálku.
Sjednat schůzku