Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Fineza Brick Europe

Filtry

Dostupnost
Novinka / Výprodej
Cena
Barva
Druh výrobku
Značka
Série
Design
Materiál
Rozměr
Přesný rozměr
Velkoformát
Tvar
Mrazuvzdornost
Nasákavost
Protiskluz
Otěruvzdornost
Rektifikace
Povrch
Určení
Odstínové kolísání

Design staré pálené cihly je evergreenem v architektuře, který se nikdy neokouká. Série Brick Europe je díky nejmodernějším technologiím dokonalou imitací pálených cihel, které jsou historicky spjaty především s anglickou či holandskou architekturou. V duchu moderních designů se však objevují cihličky také v interiéru a mohou být ozdobou nejen vašich krbů, ale také stěn v obývacím pokoji či koupelně.

Design série Brick Europe je inspirován charakterem klasických čtvrtí anglických měst. Nejmodernější keramické technologie umožňují v rámci každé barvy nabídnout 20 různých designů jednotlivých kusů dlažeb. Vytváří tak přesnou reprodukci odstínů cihel, čímž vdechují život do nové generace materiálů, který není zaměřen pouze na reprodukci průmyslového zdiva, ale je zaměřen na různé způsoby použití. Sérii Brick Europe můžete použít jako fasádní pásky na dům, dlažbu v exteriéru i interiéruobložení krbu, ale můžete ji použít v duchu moderních trendů i jako obklad v obývacím pokoji či koupelně. Jde o mrazuvzdornou dlažbu s vysokým stupněm otěru. Dlažba má tloušťku 10 mm a je glazovaná, takže je možné spárovat klasickým způsobem bez jakýchkoliv problémů.

Série Brick Europe nabízí klasický formát 6x25 cm v barvách sunset (oranžová), grey (šedá), multicolor (mix barev), formát 13x25 cm v barvách sunset (oranžová), multicolor (mix barev) a pro doplnění formát 30x60 cm v barevném provedení sunset (oranžová).

REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout online na dálku.
Sjednat schůzku