Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Fineza Country

Filtry

Dostupnost
Cena
Tloušťka
mm
mm
Barva
Druh výrobku
Značka
Série
Design
Materiál
Rozměr
Přesný rozměr
Velkoformát
Tvar
Mrazuvzdornost
Nasákavost
Protiskluz
Otěruvzdornost
Rektifikace
Povrch
Určení
Odstínové kolísání

Koupelna Country vychází přímo z designové dílny SIKO a sleduje trendy současné doby, kdy Country či Provence styl v kombinaci materiálů jako je zestařené dřevo, cihlové a kamenné obklady a dlažby a to jak v provedení imitace, tak z pravých přírodních materiálů.

Série Country tak představuje návrat k venkovu a přírodě, tedy styl a trend, který je v současnosti velmi propagován. Neotřelý přístup ke kombinaci obkladu Country, ve formátu 20x60 cm, v designu zestařelého, bíle natřeného, ošoupaného dřeva spolu s imitací kamenné či cihlové dlažby Brick America nebo dlažby či cihlovými pásky Brick Europe, ve Vás vyvolá pocit nevšední originality a dá zapomenout na starosti a stres všedního dne. Autentičnost série Country si můžete dotvořit vhodnými koupelnovými doplňky a nábytkem či dekoracemi, dle Vaší vlastní fantazie. Série Country Vám otevírá nový rozměr vnímání designu Vaší koupelny.

Související kompletní sérii Brick America naleznete zde

Související kompletní sérii Brick Europe naleznete zde

Připravili jsme pro Vás také ucelený koncept Country koupelna

REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout online na dálku.
Sjednat schůzku

Série Fineza Country obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 5 z 5 produktů