Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

GROHE | Euphoria Smartcontrol

Váš život. Vaše pravidla. Vaše sprcha. Vaše volba.

 

Namixujte si sprchový zážitek na míru pomocí třech sprch v jedné.

 
Systém GROHE SmartControl představuje inovativní způsob ovládání sprchy, pomocí kterého můžete regulovat objem a teplotu tekoucí vody, ale také přepínat jednotlivé sprchové proudy nebo střídat mezi hlavovou a ruční sprchou.


CHCI EUPHORIA SMARTCONTROL
 

Grohe Euphoria Smartcontrol

Intenzivní a pohlcující sprchový zážitek, který budete mít zcela ve svých rukou

Stisknutím tlačítka spustíte sprchu.

Otočením upravíte sílu proudu vody. Od nejslabšího režimu Eco až po nejsilnější Full Flow.

Opětovným stisknutím tlačítka zastavíte nebo pozastavíte sprchu. Nastavená síla proudu však zůstává. Při dalším spuštění si tak vychutnáte opět sprchu podle Vašich představ a nastavení.

GROHE Euphoria Smartcontrol

EUPHORIA SMARTCONTROL 310

Vypláchněte šampon
Zbavte se stresu

 
Vyberte si mezi jemným letním deštěm a intenzivním, stimulujícím proudem – prostým stisknutím tlačítka. Základem sofistikovaného režimu proudu GROHE ActiveRain je výkonná středová tryska, která rychle a efektivně vypláchne šampon do posledního zbytku a u toho se současně postará o uvolňující masáž hlavy. Můžete také přepnout na proud GROHE PureRain, jenž vám dovolí se dokonale uvolnit pod krůpějemi vlahého letního deště.

GROHE Euphoria Smartcontrol - barvy

Dokonalý povrch pro každý tvar. Od kruhu po čtverec.

Jakmile se rozhodnete, který tvar vašeho nového sprchového systému Euphoria SmartControl 310 je ten pravý, je čas se zamyslet nad povrchovou úpravou.

Na výběr máte tradiční, zářivý chrom nebo decentně elegantní povrch, který nazýváme měsíční bílá, z akrylového skla.Všechny sprchy GROHE
 

GROHE Euphoria Smartcontrol

EUPHORIA SMARTCONTROL 260

Tři režimy ultimativního sprchového zážitku na dosah ruky

 
Přepínejte mezi nimi pomocí jediného tlačítka. Prostým otáčením tohoto tlačítka můžete přecházet mezi výkonným režimem Jet, následovaný širokým a revitalizujícím režimem SmartRain a dešťovým režimem Rain, při kterém na vaše tělo budou dopadat kapky vlahého letního deště. Pokud budete v otáčení pokračovat, projdete jednotlivými režimy ještě jednou.

GROHE Euphoria Smartcontrol - výhody

Více výhod - intenzivnější zážitek


 

Sprchovým ramenem lze otáčet o 180°, takže budete mít možnost si natočit sprchu do toho správného úhlu. Posuvný držák ruční sprchy zase umožňuje upravit výšku na míru každému členu domácnosti.

Elegantní tělo baterie Grohtherm SmartControl je nyní menší a kompaktnější, takže budete mít ve sprše ještě více prostoru.

Abyste si sprchu mohli vychutnat co nejrychleji, je tu montážní systém GROHE QuickFix. Ten umožňuje upravit polohu horního držáku během instalace sprchové tyče. Výhoda je zřejmá – sprchovou tyč lze připevnit prostřednictvím stávajících otvorů ve zdi.