text.skipToContent text.skipToNavigation

Grohe Grohtherm 800 - Termostatická vanová baterie, chrom 34567000

3 454 Kč / ks

4 798 Kč

Ušetříte: 28%

GROHE Grohtherm 800 – vysoce precizní termostatická technologie pro dokonalý komfort a bezpečí ve vaněVychutnejte si absolutní přesnost, kterou nabízí technologie GROHE TurboStat®. Ta zajišťuje okamžité dosažení požadované teploty vody a její udržení po celou dobu koupele, a to nezávisle na výkyvech tlaku vody ve vodovodní přípojce. Tato řada termostatických baterií nabízí maximální bezpečnost spojenou s intuitivním ovládáním. Součástí je také integrovaný úsporný systém, který umožňuje snížit spotřebu vody během uvolňující koupele. Všechny termostatické baterie GROHE Grohtherm 800 jsou vybaveny chromovou povrchovou úpravou GROHE StarLight® a jsou tak překvapivě snadno čistitelné. Díky svému elegantnímu tvaru a štíhlé konstrukci jsou sprchové a vanové baterie této řady dokonalým doplňkem každého koupelnového interiéru.
Skladem > 50 ks

Náš kód zboží: G34567000

Kategorie: Termostatické baterie , Grohe , Vanové baterie , Grohtherm 800

 Vanová baterie Grohtherm:

 

Technologie vanové baterie:

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE SafeStop - nastavíte si požadovanou teplotu vody, čímž zabráníte případnému opaření. Tato funkce je vyhledávána především rodinami s dětmi.

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie a sprchy GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

 
Hmotnost a balení
Balení 1 ks
Hmotnost balení 3,485 kg
Druh výrobku vanová baterie
Barva popisná chrom
Výbava bez sprchového setu
Technické parametry
Typ baterie nástěnná
Ovládání termostatická
Vzdálenost výtoku od zdi 16,8 cm
Rozteč 150 mm
Série Grohtherm 800
Značka Grohe
Záruční lhůta 2 roky

Přidat recenzi

*
* Povinné