GROHE | Kuchyňské systémy

Umí vaše baterie vyrobit perlivou sodovku nebo vařící vodu na čaj?


 

Žijeme ve světě, ve kterém nikdo nechce marnit čas čekáním, tak proč čekat na dokonale vychlazenou a perlivou či naopak vařící vodu?
Vodní systémy GROHE se postarají o skvěle chutnající a vařící vodu přímo z kuchyňského kohoutku.
 

GROHE BLUE

Máte rádi perlivou nebo neperlivou vodu? Nebo snad jemně perlivou? Pro kuchyňskou baterii Grohe Blue žádný problém. Volba je jen na vás. Systém Grohe Blue nejdříve vodu filtrací zbaví nečistot a pak ji vychladí tak, že evokuje svěží chuť horského pramene.

 
CHCI BATERII GROHE BLUE
 


Záruka skvělé chuti

Jste milovníky čaje nebo kávy? Díky systému GROHE Blue Home si tyto nápoje oblíbíte ještě více. Čistá, neperlivá voda, kterou tento systém produkuje, zásadně vylepší chuť horkých nápojů, ať už z kávovaru nebo varné konvice. Díky tomu, že je tato voda filtrovaná, poznáte rozdíl v chuti především u kávy, kde hraje kvalita vody zásadní roli. Současně také filtrace těžkých kovů chrání kuchyňské spotřebiče a vybavení.

Neperlivá, jemně perlivá nebo perlivá?

Jakou vodu máte rádi? Záleží čistě na vaší chuti. Systém GROHE Blue Home obsahuje jednoduché a intuitivní ovládací prvky, které umožňují nastavit nasycení vody jediným stisknutím tlačítka. Přivítejte nekonečný zdroj pitné vody přesně na míru všem členům rodiny.
 

Dokonale vychlazená

Vybavte si pocit, jaký se dostaví, když se napijete osvěžující studené vody. Tento pocit budete mít nyní k dispozici po jediném stisknutí tlačítka. Představte si lehce zamlženou sklenici plnou ledové vody, která přímo vybízí k tomu, abyste se z ní napili.
 
CHCI BATERII GROHE BLUE

GROHE RED

Jediným stisknutím a bez čekání vám teče horká voda třeba i na blanšírování zeleniny nebo na těstoviny. Která baterie to umí? Grohe Red. Navíc systém Grohe CoolTouch zajistí, že povrch baterie nebude nikdy na dotek tak horký, abyste se o něj spálili.

 
CHCI BATERII GROHE RED
 


Čekání na teplou vodu je u konce

Kolikrát denně potřebujete vařící vodu a kolik času strávíte čekáním na to, až se voda začne vařit? A teď si představte, že byste mohli tento čas, energii a drahocenný prostor na kuchyňské lince ušetřit – pomocí jediného produktu. Přesně to pro vás může udělat GROHE Red. 


Technologie, které můžete věřit

Pod elegantní kuchyňskou baterií GROHE Red se ukrývá energeticky efektivní titanový bojler, který pracuje skutečně jen tehdy, kdy to budete potřebovat. A estetiku vaší kuchyně rozhodně nijak neohrozí. V závislosti na vybrané velikosti bojleru dokáže systém GROHE Red poskytnout 3 nebo 5,5 litrů vařící vody najednou.
 
CHCI BATERII GROHE RED
 


Baterii GROHE BLUE si můžete vyzkoušet osobně na prodejnách SIKO