text.skipToContent text.skipToNavigation
Doprava ZDARMA nad 6 000 Kč | Přes 40 prodejen po celé ČR

GROHE | SENSIA ARENA

INTELIGENTNÍ ČISTOTA NA MÍRU

Koupelna a toaleta by měly vzbuzovat takový pocit čistoty, jako žádné jiné místo v domácnosti. Víme, že abyste měli dokonalý pocit čistoty, musíte si být jisti, že i samotná sprchová toaleta Spalet je naprosto hygienická. Z toho důvodu byl v rámci dosažení zcela nové úrovně čistoty promyšlen každý detail. Speciální keramická glazura zaručuje efektivní, automatické čištění záchodové mísy, zatímco sprchová ramena, která se sama čistí a jsou vyhotovena se speciální antibakteriální úpravou, budete moci vždy používat s pocitem dokonalé hygieny.

GROHE SENSIA ARENA

ČAS NA ZMĚNU

OTOČTE SE ZÁDY KE STARÝM ZVYKŮM: NOVÁ SPRCHOVÁ TOALETA GROHE SENSIA® Arena.

PŘIROZENÝ ZPŮSOB DOKONALÉ HYGIENY:

SPRCHOVÉ TOALETY GROHE

Potřebujeme-li se umýt, používáme vodu. V rámci každodenní hygieny si myjeme ruce a sprchujeme se. Voda poskytuje osvěžení a úlevu a zanechává na těle pouze pocit čistoty. Proč se tedy vzdávat všech těchto předností při provádění toho nejintimnějšího rituálu? Proč vůbec používat toaletní papír? Díky moderním sprchovým toaletám GROHE zažijete dokonalý, přirozený pocit čistoty, výhradně s použitím vody.

GROHE SENSIA ARENA

PŘIVÍTEJTE NOVOU ÚROVEŇ ČISTOTY.

GROHE SENSIA ARENA

GROHE Sensia Arena představuje promyšlenou a inteligentní péči. Za tím vším jsou průkopnické vize společnosti GROHE, nejmodernější technologie na trhu a bezkonkurenční schopnost spojit vše do jednotného celku. Užjte si inovativních funkcí navržených dle vašich osobních potřeb. Pohodlnější, dokonale hygienická a mnohem jemnější než toaletní papír, se sprchovou toaletou GROHE Sensia Arena zažijete zcela novou úroveň osobní hygieny.

GROHE SENSIA ARENA

GROHE DVĚ ODDĚLENÁ SPRCHOVÁ RAMENA

Sprchová toaleta Sensia Arena je vybavena dvěma samostatnými sprchovými rameny, která zajišťují nejvyšší stupeň hygieny. Dámská sprcha, což je sprchové rameno s odlišným směrem a širším úhlem rozstřikování vody, je určeno pro šetrné mytí dámských intimních partií. Zadní sprcha, tj. samostatné sprchové rameno pro přesné omývání zadních partií, zajistí dokonalou čistotu. Můžete si být jisti, že obě tato
sprchová ramena poskytují dokonalou hygienu a zcela uspokojí všechny vaše potřeby.

GROHE SENSIA ARENA AquaCeramic

GROHE AQUACERAMIC

Inovace, která toaletu GROHE Sensia Arena promění na jedinečně čisté místo. Technologie GROHE AquaCeramic je zcela vyjímečná. Na povrchu záchodové mísy se vytvoří ochranný film tvořený vodou, který zajišťuje, že prakticky není možné, aby se na povrchu usazovaly nečistoty. Výsledkem je toaleta s nepřekonatelnou úrovní hygieny.

GROHE SENSIA ARENA

GROHE TRIPLE VORTEX

Na rozdíl od běžných toalet inovativní splachovací systém Triple Vortex společnosti GROHE nabízí až třikrát vyšší výkon než splachování běžných toalet. Při každém spláchnutí dokonale omyje keramický povrch a důkladně jej vyčistí. Nezanechává žádné nečistoty již po prvním spláchnutí. I přes vysoký výkon toto vysoce účinné splachování spotřebovává jen velmi malé množství vody.