Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

GROHE | SENSIA ARENA

INTELIGENTNÍ ČISTOTA NA MÍRU

Koupelna a toaleta by měly vzbuzovat takový pocit čistoty, jako žádné jiné místo v domácnosti. Víme, že abyste měli dokonalý pocit čistoty, musíte si být jisti, že i samotná sprchová toaleta Spalet je naprosto hygienická. Z toho důvodu byl v rámci dosažení zcela nové úrovně čistoty promyšlen každý detail. Speciální keramická glazura zaručuje efektivní, automatické čištění záchodové mísy, zatímco sprchová ramena, která se sama čistí a jsou vyhotovena se speciální antibakteriální úpravou, budete moci vždy používat s pocitem dokonalé hygieny.

GROHE SENSIA ARENAČAS NA ZMĚNU

OTOČTE SE ZÁDY KE STARÝM ZVYKŮM: NOVÁ SPRCHOVÁ TOALETA GROHE SENSIA® Arena.


Akce

 

PŘIROZENÝ ZPŮSOB DOKONALÉ HYGIENY:

SPRCHOVÉ TOALETY GROHE


Potřebujeme-li se umýt, používáme vodu. V rámci každodenní hygieny si myjeme ruce a sprchujeme se. Voda poskytuje osvěžení a úlevu a zanechává na těle pouze pocit čistoty. Proč se tedy vzdávat všech těchto předností při provádění toho nejintimnějšího rituálu? Proč vůbec používat toaletní papír? Díky moderním sprchovým toaletám GROHE zažijete dokonalý, přirozený pocit čistoty, výhradně s použitím vody.

GROHE SENSIA ARENA

PŘIVÍTEJTE NOVOU ÚROVEŇ ČISTOTY.

GROHE SENSIA ARENA


GROHE Sensia Arena představuje promyšlenou a inteligentní péči. Za tím vším jsou průkopnické vize společnosti GROHE, nejmodernější technologie na trhu a bezkonkurenční schopnost spojit vše do jednotného celku. Užjte si inovativních funkcí navržených dle vašich osobních potřeb. Pohodlnější, dokonale hygienická a mnohem jemnější než toaletní papír, se sprchovou toaletou GROHE Sensia Arena zažijete zcela novou úroveň osobní hygieny.

GROHE SENSIA ARENA

GROHE DVĚ ODDĚLENÁ SPRCHOVÁ RAMENA


Sprchová toaleta Sensia Arena je vybavena dvěma samostatnými sprchovými rameny, která zajišťují nejvyšší stupeň hygieny. Dámská sprcha, což je sprchové rameno s odlišným směrem a širším úhlem rozstřikování vody, je určeno pro šetrné mytí dámských intimních partií. Zadní sprcha, tj. samostatné sprchové rameno pro přesné omývání zadních partií, zajistí dokonalou čistotu. Můžete si být jisti, že obě tato sprchová ramena poskytují dokonalou hygienu a zcela uspokojí všechny vaše potřeby.

GROHE SENSIA ARENA AquaCeramic

GROHE AQUACERAMIC


Inovace, která toaletu GROHE Sensia Arena promění na jedinečně čisté místo. Technologie GROHE AquaCeramic je zcela vyjímečná. Na povrchu záchodové mísy se vytvoří ochranný film tvořený vodou, který zajišťuje, že prakticky není možné, aby se na povrchu usazovaly nečistoty. Výsledkem je toaleta s nepřekonatelnou úrovní hygieny.

GROHE SENSIA ARENA

GROHE TRIPLE VORTEX


Na rozdíl od běžných toalet inovativní splachovací systém Triple Vortex společnosti GROHE nabízí až třikrát vyšší výkon než splachování běžných toalet. Při každém spláchnutí dokonale omyje keramický povrch a důkladně jej vyčistí. Nezanechává žádné nečistoty již po prvním spláchnutí. I přes vysoký výkon toto vysoce účinné splachování spotřebovává jen velmi malé množství vody.

GROHE PlasmaCluster

GROHE PLASMACLUSTER


Revoluční technologie PlasmaCluster účinně odstraňuje bakterie od nejmenších zárodků, a to i v těch nejhůře dostupných místech keramického povrchu, na která byste při běžném čištění nedosáhli. Činí tak prostřednictvím kladně a záporně nabitých iontů stříbra, které bakterie zcela zneškodní. Tato zcela přírodní technologie vám umožní využít nejnovějších vědeckých poznatků pro dosažení bezkonkurenčního komfortu, čistoty a hygieny.

Akce


K nádržce Grohe si můžete vybrat jakékoli Grohe ovládací tlačítko, vybírejte zde.