Historie SIKO

prvni-prodejna-siko-1200-min.jpg

Jak se dá úspěšná firma rozjet z obýváku

Ten příběh je zdánlivě fádní. Je jen o odvaze, energii, nezdolnosti a síle jedné české rodiny. Po převratu se máma od rodiny vrhla na podnikání a během jednoho roku změnila společný prostor obýváku na útočiště slibně se rozvíjející firmy. Jak jej vidí ti, co měli možnost sledovat naplnění „českého snu“ ?

Celý příběh

Ocenění rodinné firmy SIKO 

Děkujeme vám, našim zákazníkům, za to, že jste nám pomohli z firmy SIKO udělat jedničku na trhu koupelen. Potvrdila to řada ocenění v prestižních podnikatelských soutěžích, které jako firma získáváme.
Velmi si jich vážíme. Podívejte se na ty nejcennější z nich.

Ocenění SIKO

oceneni-1200-min.jpg
mezniky-video.jpg

SIKO mezníky

SIKO nikdy neopustilo svou vlastní filozofii. Stojí pevně, opřené o své hodnoty. Kudy vedla cesta z obýváku na vrchol? Podívejte se na klíčové milníky, kterými jsme prošli za 30 let. Z ne/sametových časů, z malého, sotva 40-ti metrového obchůdku až k obřímu areálu nové centrály s největším logistickým centrem pro koupelny, ve střední Evropě.

Důležité mezníky

…a dnes?

SIKO je s více něž 50 showroomy nejsilnější specializovaný retailer koupelnového vybavení a kuchyní  na českém i slovenském trhu. Podívejte se, jak dnes vypadá nová centrála, kapitánský můstek, odkud se řídí celý SIKO byznys, i ten online. Náš online obchod v roce 2020 vzrostl o více než 100%. A rozhodli jsme se pro první zahraniční investici - vstoupili jsme na francouzský online trh s koupelnovým zbožím. Tím byla odstartována expanze SIKO směrem na západ. Novinky ze SIKO dění a businessu najdete na našem Linked In profilu.

A pro ty, kteří rádi sledují nové trendy a hledají inspiraci jak si zařídit koupelnu a kuchyni, pravidelně přinášíme tipy a nápady na moderní bydlení v našem blogu.

Chci vědět více

cimelice-2023.jpg
undefined

Navštivte MUZEUM rodinné firmy SIKO

Unikátní muzeum rodinné firmy SIKO, které vás vtáhne do příběhu budování miliardového byznysu. Exkluzivní fotogalerie ze soukromí rodiny Valových, panoramatické kino s příběhem o budování „amerického snu“ v českých podmínkách a řada dalších zajímavostí. Navštivte unikátní expozici, je bezobslužná, automatická, funguje v otevíracích hodinách SIKO showroomu v jihočeských Čimelicích.

Více o muzeu