SIKO svět INSPIRACE

Vítejte v SIKO světě inspirace nejen pro koupelny a kuchyně. Objevte trendy a novinky v zařizování stylového bydlení, prozkoumejte naše online galerie. V SIKO blogu se můžete začíst do zajímavých článků plných nových nápadů a tipů, jak si zkrášlit a vylepšit své bydlení. Nechte se inspirovat.

Nejnovější články a inspirace

Rady, tipy, návody

undefined
5 tipů, jak na výběr vodovodní baterie
Vodovodní baterie jsou nepostradatelné části našich domácností. V koupelně doporučujeme vybrat vodovodní baterie z ucelených sérií a sladit tak k sobě umyvadlovou baterii, sprchovou baterii i tu vanovou.
jak-spravne-vybrat-vanu.jpg
Jak správně vybrat vanu
Relaxace horkou koupelí v pohodlné vaně je skvělý závěr po náročném dni. Jak vybrat tu správnou vanu, aby nám přinesla požadovaný komfort a zároveň perfektně sedla do velikosti naší koupelny?
SIKO_Závěsné WC se zdvihnutým prkénkem, bílý obklad, dřevěná dlažba, podomítkový modul, stříbrné splachovací ovládací tlačítko
Jak správně změřit a vybrat záchodové prkénko?
WC prkénko je obvykle součástí nové toalety. Pokud budete potřebovat WC prkénko vyměnit za nové, poradíme vám, jak správně prkénko změřit a vybrat.
jak-vybrat-umyvadlovou-baterii-002.jpg
Jak na správný výběr umyvadlové baterie
Na umyvadlo nebo pod omítku? Když už víte, jaký styl vám sedí, začínáte řešit detaily. A jedním z nejdůležitějších je správný výběr umyvadlové baterie.
umisteni-dlazby.jpg
Jak vybrat obklady a dlažbu?
Připravili jsme pro vás jednoduché rozdělení dlažeb dle jejich základních vlastností tak, aby výběr té správné dlažby pro váš dům či terasu byl co nejjednodušší.
undefined
Dlažba k bazénu
Keramická dlažba je skvělou volbou pro okolí bazénu. Splňuje všechny požadavky, které jsou důležité pro povrch kolem bazénu.

Prozkoumejte naše online galerie

undefined
Galerie koupelen
undefined
Kuchyně a galerie kuchyní
undefined
Moderní interiéry
undefined
Galerie dveří
undefined
Galerie podlah
bytove-jadro-H-modern-vana-panelakova-koupelna-001-lp.jpg
Galerie panelákových koupelen