Moderní obývací stěny

Proměňte svůj obývák a dejte mu nový vzhled díky stylovému nábytku do obýváku. Moderní obývací stěny nabízí úsporné, praktické a elegantní řešení pro obývací pokoje. Vytvořte si obývák snů.   

 Objevte nové nápady, jak si stylově zařídit svůj obývák podle nejnovějších trendů, pomocí stylových skříněk do obýváku, moderních obývacích stěn nebo nábytkových sestav v různých barvách a dekorech. Nábytek perfektně ladí i s naší nabídkou kuchyní Naturel Living.

Bílý nábytek ELEMENTS do obývacího pokoje - do 10 dní u vás doma

nábytek Elements

 Moderní nábytek pro moderní obýváky Elements.

S Elements modulárním nábytkem do obývacího pokoje můžete vytvořit moderní, otevřený koncept bydlení, ve kterém je obývací část propojená s kuchyní středobodem dění v domácnosti. Kvalitní nábytek Elements nabízí výběr dekorů, které můžete libovolně kombinovat a vytvořit si tak moderní stěnu do obýváku nebo třeba elegantní skříňku pod televizi. Bílou barvu kombinujte s dřevěným, břidlicovým a betonovým vzhledem nebo matnými dekory a proměňte svůj obývací pokoj v místo, kde si pohodu budete užívat naplno.

Prohlédněte si náš katalog s kompletní nabídkou nábytku do obývacího pokoje, inspirujte se a naplánujte si moderní obývák podle svých představ.

obýváky elements

Tiché zavírání

obýváky elements

Praktické horní skříňky

obývací pokoje, předsíně elements

Řešení i do předsíně

Jak na to?

S plánováním vašeho moderního interiéru nebo jeho částí vám rádi pomůžou naši zkušení odborníci. Naplánujte si schůzku s naším konzultantem a navrhneme pro vás řešení na míru, přesně podle vašich potřeb.


Sjednat schůzku

Inspirujte se v galerii nábytku

Načerpejte inspiraci, vybírejte ze široké nabídky stylového nábytku i moderních nábytkových sestav v různých barvách, dekorech i materiálech. Nebo si naplánujte vlastní nábytek na míru, podle svých představ. Využijte širokou škálu možností našeho nábytku pro praktické řešení vašeho interiéru. Propojte všechen nábytek u vás doma jednou stylovou linkou, od obýváku až po kuchyni.
 

Projektový konzultant je tu pro vás

Navrhneme vám stylovou koupelnu, kuchyni i celý interiér. Moderní obýváky, předsíně, šatny, domácí kancelář nebo i technickou místnost.

  • Komfortní zákaznický přístup,
  • bez starostí, pro vaše maximální pohodlí a úsporu času,
  • pravá ruka pro váš projekt.

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma.

Rádi vám pomůžeme. Sjednejte si schůzku, v sekci O jaký projekt se jedná? vyberte možnost Kuchyně a v poznámce v posledním kroku uveďte, že máte zájem o tyto místnosti (obývák, předsíň, šatna...).

konzultant-obyvak.jpg