Nábytek do předsíně a šatny, policové systémy na míru

Vytvořte si přehledný a estetický interiér. Funkční policový systém vám zajistí praktické řešení pro organizaci vaší šatny i předsíně.  Elegantní design a praktické doplňky mění policové systémy v „must have“ řešení do vašeho interiéru. 

Poskytnou vám potřebný úložný prostor a dokonalou organizaci pro všechno vaše oblečení, boty i drobnosti. Moderní policové skříně, komody, skříně s posuvnými dveřmi i otevřené policové regály najdou praktické uplatnění v každé šatně i předsíni.

Inspirujte se v galerii nábytku

Načerpejte inspiraci, vybírejte ze široké nabídky stylového nábytku i moderních nábytkových sestav v různých barvách, dekorech i materiálech. Nebo si naplánujte vlastní nábytek na míru, podle svých představ. Využijte širokou škálu možností našeho nábytku pro praktické řešení vašeho interiéru. Propojte všechen nábytek u vás doma jednou stylovou linkou, od obýváku až po kuchyni.
 

Projektový konzultant je tu pro vás

Navrhneme vám stylovou koupelnu, kuchyni i celý interiér. Moderní obýváky, předsíně, šatny, domácí kancelář nebo i technickou místnost.

  • Komfortní zákaznický přístup,
  • bez starostí, pro vaše maximální pohodlí a úsporu času,
  • pravá ruka pro váš projekt.

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma.

Rádi vám pomůžeme. Sjednejte si schůzku, v sekci O jaký projekt se jedná? vyberte možnost Kuchyně a v poznámce v posledním kroku uveďte, že máte zájem o tyto místnosti (obývák, předsíň, šatna...).

konzultant-obyvak.jpg