Doprava zdarma nad 6 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Minimalismus, kouzlo přírody nebo nádech přímořské atmosféry?

Po čem byste sáhli? Co je nejblíže vašemu životního stylu? Proměňte vaši koupelnu ve stylově zařízenou oázu relaxace.

Ať už máte klidnější životní tempo, rádi se procházíte přírodou, obklopeni zelení anebo po náročném dni všechen ten stres uvolníte pohybem, zaběhnete si pár kilometrů v tempu, vydáte ze sebe maximum při náročném tréninku ve fitku… cíl je jasný. Potřebujeme vyplavit endorfiny, navodit dobrou náladu, pocit štěstí a načerpat novou energii. Prostě zrelaxovat.  

A podle rytmu našeho životního stylu si můžeme zařídit i domácí oázu relaxace – koupelnu. Vytvořit si stylově zařízené útočiště i uprostřed ruchu velkoměsta, kde zvolníme, zpomalíme tempo a užijeme si každý moment svého odpočinku. 

Jaký styl je váš oblíbený?  

O kousek blíže k přírodě 

Přírodní koupelna

Odlesk mořské hladiny 

Light pastel koupelna

Vítejte v pánském světě!  

Beton koupelna

Hledáte styl, který vám sedne? Do kterého se  zamilujete na první pohled? Podívejte se na TOP TRENDY v zařizování koupelen.  

Chci se inspirovat

Nenechte se rozhodit, pokud se při plánování nové koupelny necítíte jako ryba ve vodě. S plánováním stylově zařízené koupelny vám rádi pomůžeme. Jsme tady pro vás. Postaráme se o vaše maximální pohodlí a komfort. Zkoordinujeme všechny potřebné kroky a pohlídáme, aby vše stylově ladilo. Budeme vaší pravou rukou po celou dobu řešení vašeho projektu nové koupelny. 

Chci využít služeb konzultanta
 
 

Těšíme se na vás v síti prodejen SIKO, nebo na www.siko.cz/styly

SIKO tým