Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

O kousek blíže k přírodě

Top trendem letošního roku je bydlení laděné v přírodním stylu. Kuchyně nevyjímaje. Jak na něj?

Kouzlo interiéru zařízeném v přírodním stylu spočívá v dosažení co nejpřirozenějšího vzhledu. Žádné komplikované tvary, křiklavé barvy. Naopak. Skříňky a nábytek jednoduchých tvarů, přírodní materiály, tlumená paleta barev inspirovaných přírodou. Nemějte obavu, žes tímto výběrem bude váš interiér příliš usedlý. Neutrální šedou i tlumené zemité tóny rozbijete využitím nejrůznějších struktur a povrchů. Vedle dřeva by neměl chybět ani kámen. Oba materiály v sobě nesou nádhernou originální kresbu. Využít můžete například i břidlici. Abyste docílili útulnějšího dojmu a prostor pocitově zateplili, doporučujeme kombinaci s teplejšími tóny dřevodekoru a výraznější kresbou.
Přírodní kuchyně

 

Důležitou součástí jsou dekorace, tedy přesněji řečeno jejich vhodná volba. Po čem sáhnout, aby výsledek byl dokonalý a kousek přírody jste si přenesli i k vám domů? Hlavně dostatek zeleně. Živé rostliny, zajímavou alternativou jsou i látky s potiskem rostlinných motivů a samozřejmě stylové doplňky jako misky na ovoce, vázy na květiny apod. v zelené barvě nebo čirém skle. Pomohou vám dotvořit celkovou, pohodovou, atmosféru.

Chybí-li vám, kdo milujete vůni dálek a rádi cestujete, přece jen lehký závan exotiky, nebojte se využít nejrůznější dekorace z bambusů či ratanu.

Bydlení v přírodním stylu vás zkrátka okouzlí svojí přirozeností. Budete se v něm cítit skvěle.

Oáza relaxace v přírodním duchu

Vytvořit si svůj malý kousek přírody, takovou oázu relaxace, můžete i z vaší koupelny. Proměňte ji v místo, kde dokonale „vypnete“, vyčistíte hlavu, a které vás každý den nabije novou svěží energií.  Máme pro vás pár užitečných tipů.   

přírodní koupelna


Projektový konzultant SIKO

S plánováním nové koupelny i kuchyně vám rádi pomůžeme. Naši projektoví konzultanti vám poradí s výběrem, na míru připraví kuchyni, koupelnu nebo obojí ve vašem oblíbeném stylu, zkoordinují a zajistí vše potřebné pro váš projekt. Ušetří vám čas a postarají se o vaše pohodlí. Budou vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.

Chci využít služeb konzultanta

 

Těšíme se na vás v síti prodejen SIKO, nebo na www.siko.cz/styly

SIKO tým