Tipy na dárky? Technické vychytávky do koupelny i kuchyně.

Moderní technologie a technické vychytávky se vkrádají do našich domovů a stávají se jejich běžnou součástí. A bylo by až podivné, kdyby koupelnu či kuchyni zcela minuly. Usnadňují nám život, šetří čas i peníze. O jakých vychytávkách je řeč?

Umí vaše baterie vyrobit perlivou sodovku nebo vařící vodu na čaj?

Jediným stisknutím a bez čekání vám teče horká voda třeba i na blanšírování zeleniny nebo na těstoviny. O jaké baterii je řeč? Grohe Red. Navíc systém Grohe CoolTouch zajistí, že povrch baterie nebude nikdy na dotek tak horký, abyste se o něj spálili.
Máte rádi perlivou nebo neperlivou vodu? Nebo snad jemně perlivou? Pro dřezovou baterii Grohe Blue žádný problém. Volba je jen na vás. Systém Grohe Blue nejdříve vodu filtrací zbaví nečistot a pak ji vychladí tak, že evokuje svěží chuť horského pramene. A než si napustíte osvěžující nápoj do skleničky, vyberete si jestli s bublinkami nebo bez. Báječný komfort, zkuste to.


Dřezová baterie Grohe Foot Control

Pustit vodu? I bez kohoutku.

Představte si situaci, každodenní, docela běžnou - kdy v kuchyni připravujete dobroty, ruce máte od mouky, zalepené od těsta…ale potřebujete pustit vodu. S baterií vybavenou funkcí Foot control stačí jen pohnout nohou u senzoru (který je neviditelně zabudovaný ve spodní části kuchyňské skřínky) a proud vody tak snadno spustíte i zastavíte.

To Chci

Grohe Sense Guard

Už žádný strach, že vytopíte domácnost.

Obvyklá obava nebo alespoň malé nahlodání „co kdyby…“ někde na pozadí, když odjíždíme z bytu či domu na více než pár hodin, nemluvě na více dnů, na dovolenou. Kdo by to neznal?! Teď už tuhle obavu můžeme spolehlivě vypustit z hlavy. Díky praktickému setu Sense Guard. Obsahuje detektor, který spolehlivě zachytí únik vody a okamžitě zastaví její přívod - včas tak zabrání vyplavení domácnosti, které by jinak mohlo nastat. Na situaci vás upozorní prostřednictvím aplikace. Průběžně snímá průtok, tlak vody i teplotu a údaje analyzuje. Máte tak dokonalý přehled odkudkoliv, i když zrovna nejste doma.

Chci systém Grohe Sense Guard

WC s bidetem ovládané mobilem

Chytré toalety aneb už ovládáte toaletu smartphonem?

Řeč je o chytrých toaletách. Tyto ultramoderní toalety se staly už součástí moderního životního stylu. Zapracovaly nejen na designu, ale hlavně na technickém provedení. Přinášení obrovský uživatelský komfort díky řadě funkcí, nekompromisní privátní hygienu a téměř bezúdržbové užívání. Navíc jejich nastavení můžete pohodlně ovládat přes mobilní aplikaci. Jednou takovou toaletu vyzkoušíte a už nebudete chtít jinou. Anebo raději toaletu s integrovanou bidetovou sprškou Cleanet Riva, kde lehce naprogramujete uživatelské profily?  

A zdravotní hledisko chytrých toalet? Co na to říká lékař a aktivní sportovec? ČTĚTE ZDE

Moderní technologie se pomalu ale jistě zabydlují v našich domovech, stávají se nedílnou součástí moderního životního stylu. Pokrok nezastavíš! :-)

Přijďte si k nám vybrat a vyzkoušet si, která vychytávka je pro vás ta nej a bez které se doma prostě neobejdete.

 

Těšíme se na vás v síti prodejen SIKO, nebo na www.siko.cz/styly

SIKO tým