Jak na úsporné splachování

Uspořte až tisíce korun ročně a snižte spotřebu vody v domácnosti o desítky litrů vody denně. Nabízíme vám průvodce úsporným splachováním, díky kterému si vyberete z naší nabídky úsporných závěsných i kombi WC to nejlepší pro vás.

undefined

Co nejmenší objem splachování

  • Snižte spotřebu vody při splachování až o 50 %
  • Úsporná WC dokážou spláchnout s objemem vody 2,5 – 3 litrů vody
  • Běžné toalety splachuj s objemem 4 – 4,5 litru vody
  • Úspora u vícečlenné domácnosti činí až tisíce korun ročně

Bezokrajová WC pro maximální hygienický komfort

WC bez okraje tipu rimless, rimfree i rim-ex představují skupinu toalet přinášejí maximálně účinné spláchnutí při menší spotřebě vody. Nenajdete u nich ohnutý horní okraj keramiky, mají hladké vnitřní stěny a voda tak snáze stéká. Nečistoty a bakterie se tak nemají kde usazovat, nečistoty jsou účinně odplavené a toaleta tak zůstává snáze čistá.

Vírové splachování využívá fyzikálních vlastností přirozeného proudu vody v kónicky tvarované míse. Voda vytvoří při splachování vír a bez cákání odplaví maximum nečistot. Nespornou výhodou takové toalety je její tichost, v noci je taková toaleta k nezaplacení.

undefined
undefined

Nejúspornější toaleta na světě

Toužíte po co největší úspoře vody? Pak využijte revoluční technologii splachování SAT OptimFlush. Toto WC nepotřebuje žádnou nádržku na vodu, ani žádní externí zdroj energie a dokáže spláchnout i s pouhými 1,7 litry vody. SAT OptimFlush využívá principu stlačeného vzduchu akumulovaného tlakem z vodního řadu pro co nejúčinnější spláchnutí. Veškerý objem vody pro splachování si navíc řídíte sami pomocí ovládacího tlačítka v rozmezí cca 1,7 - 3,2 - 4 litry.

Malé splachovací tlačítko – velká úspora

Nečekejte na novou toaletu a začněte šetřit ihned při každodenním splachování. Stačí při spláchnutí použít malé tlačítko na ovládání splachování své toalety. Použitím malého tlačítka dosáhnete účinného spláchnutí, které představuje dostatečnou splachovací sílu na menší druhy nečistot, a to s minimem vody. Vícečlenná domácnost tak ušetří až desítky litrů vody denně.

undefined

Náš tip na závěr: V Chytrém řešení koupelny SAT  se snoubí úspora a styl ruku v ruce. Toto řešení koupelny vám navíc ukáže možnosti, jak v koupelně ušetřit až 50 % spotřeby vody a energie a kde vodní kámen nemá žádnou šanci.  

Stylová koupelna i kuchyně bez starostí

  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku
SIKO projektový konzultant
Mohlo by vás zajímat:
pred-nakupem-koupelny.jpg
Před nákupem koupelny
Na co se připravit, jak postupovat při plánování nové koupelny?
undefined
Grafické návrhy koupelny
Podívejte se na vaši koupelnu dříve, než bude položena jediná dlaždice.
undefined
Katalog koupelny
Prolistujte katalog koupelen a načerpejte inspiraci.
undefined
Stylová řešení koupelen
Inspirujte se u našich designerů a pořiďte si koupelnu bez starostí.
lp-nesvary-stara-kuchyne-min.jpg
Nešvary v koupelnách a kuchyních
Všichni opakujeme chyby, kterých dříve či později začneme litovat.
undefined
2D plánovač koupelen
Hrajte si a navrhujte uspořádání koupelny podle vašich představ.