Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Jak se připravit na schůzku

Získejte koupelny A Kuchyně
od nápadu až po realizaci

Přemýšlíte nad novou koupelnou nebo kuchyní, ale odrazuje vás představa zařizování, přeměřování, překročování rozpočtu a hlídání řemeslníků? S celým procesem vám rádi pomůžeme tak, abyste s ním měli minimum starostí a mohli si co nejdříve užít domácnost v novém.
Zobrazit styly pro inspiraci
Definujeme styl
Máte již konkrétní představu, jak chcete, aby vaše nová kuchyně nebo koupelna vypadala? Nebo si potřebujete sami ujasnit, co se vám líbí a naopak? Pomůžeme vám definovat klíčové prvky designu vaší nové domácnosti.

Zobrazit styly pro inspiraci
Naplánujeme na míru
Naplánujeme na míru
Máte atypické dispozice, malý prostor, nebo specifické požadavky na vybavení? Řešení koupelny a kuchyně najdeme pro jakýkoli typ domácnosti. Vše navíc rozkreslíme do půdorysního návrhu a stanovíme si projektový rozpočet.

Vyzkoušet si můžete i náš online 2D plánovač koupelen a 3D plánovač kuchyní.
Zpracujeme grafický návrh
Chcete vidět svou koupelnu či kuchyni ještě předtím, než začnou řemeslníci stavět? Zpracujeme pro vás 3D grafický návrh ve fotokvalitě. Získáte tak jasnou představu, jak nová místnost zapadne do zbytku vaší domácnosti. Na 3D návrhu spolu doladíme poslední detaily.

GALERIE 3D NÁVRHŮ KOUPELEN
Zrealizujeme koupelnu
Zrealizujeme
Zařídíme řemeslnické práce i všechen potřebný materiál. Nemusíte si tak dělat starost, že na něco zapomenete. Zaručíme nejvyšší kvalitu zpracování i termín dodání. Pomůžeme s dodávkami materiálu a příslušenství i vámi vybraným řemeslníkům. Zbývá se už jen těšit na stylovou koupelnu či kuchyni v novém.

Jste připraveni začít?

Domluvte si osobní schůzku s naším projektovým konzultantem a můžeme začít plánovat.

Sjednat schůzku