Zakladatelka SIKO v TOP desítce manažerů čtvrtstoletí

Česká manažerská asociace vybrala nejlepší manažerské osobnosti. Kdo mezi ně patří?


 

Česká republika zná od včerejšího dne TOP 10 manažerských osobností. Mezi významnými manažerskými ikonami, které byly vybírány z téměř 1500 finalistů soutěže Manažer roku, byla k příležitosti 25. výročí této soutěže, oceněna také Jaroslava Valová, zakladatelka SIKO. 

Prezident ČMA Pavel Kafka k soutěži řekl: 

„Žijeme v éře hlubokých proměn, kdy technologie mají takřka božské vlastnosti, ale člověk se tolik nemění. Roste význam strategického managementu i jeho náročnosti, stále důrazněji život vyžaduje při řízení podniků i celé společnosti interdisciplinární přístup a multioborový pohled. Tyto trendy dokážeme sledovat a dávat špičkám managementu podněty a inspiraci“.

Trendům, které Prezident ČMA zmiňuje odpovídají také cíle pořádané soutěže. Jedná se zejména o vyhledávání a oceňování největších manažerských osobností, prezentace metod firemního řízení, osvětu manažerské práce směrem k veřejnosti, podporu sdílení manažerských zkušeností a další.

Jaroslava Valová, všechny tyto trendy reprezentuje skvěle a znovu nás o tom všechny přesvědčila. Proto si právem, včera v příjemném prostředí Španělského sálu na Pražském hradě, převzala ocenění „Manažer čtvrtstoletí“.

„Beru to jako velkou čest pro mne, celou moji rodinu i všechny spolupracovníky z firmy SIKO, kteří se na tomto ocenění se mnou vydatně podíleli.“ 

Zmiňuje Jaroslava Valová, zakladatelka SIKO

Paní Valová s oceněním