Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Kaldewei v nabídce SIKO

Kaldewei

Vany Kaldewei

Koupací vany

Vany KALDEWEI nabízejí něco víc než běžné koupací vany. Splňují totiž nejvyšší nároky na design a kvalitu. Pro malé a velké koupelny, pro jednu nebo dvě osoby, v hranatém či oválném provedení nebo volně stojící – koupací vany KALDEWEI proměňují díky svému stylovému designu a nejkvalitnějšímu materiálu smaltované oceli každou koupelnu v místo skutečné relaxace. Záruka 30 let!
 

Chci vědět více
Kaldewei sprchové vaničky

Sprchové vaničky

Nároky na moderní design koupelen jsou vysoké. K představám o dokonalé koupelně patří sprchová vanička v úrovni podlahy se snadnou instalací a možností flexibilního začlenění do různých prostorových dispozic. V tomto duchu vyvinula firma KALDEWEI jednotné a inovativní systémy, které neponechávají žádné přání nesplněné. Produkty KALDEWEI jsou navíc ze smaltované oceli – materiálu, který splňuje nejvyšší nároky na kvalitu. Záruka 30 let!
 

Chci vědět více
Kaldewei umyvadla

Umyvadla

S umyvadly od KALDEWEI přichází do Vašich koupelen zcela nová kvalita, a to díky atributům jako fascinující tvar, ikonický design a výjimečný materiál. Jedinečná smaltovaná ocel KALDEWEI zajišťuje hygieničnost a stálost tvaru bez náhodných průhybů. KALDEWEI má pro každou koupelnu vhodné umyvadlo – v provedení ke stěně, vestavné, zapuštěné pod deskou, posazené na desce, s úpravou Perl-Effekt anebo zvukově odizolované. Pro celkově harmonický dojem lze tato umyvadla kombinovat se stejně kvalitními armaturami nejrůznějších výrobců. Záruka 30 let!
 

Chci vědět více
Kaldewei SPA

KALDEWEI SPA & wellness

Ve společnosti KALDEWEI dobře ví, jak důležitý je kvalitní odpočinek. Díky inovativní technologii, vysoké kvalitě i spolehlivosti přináší produkty KALDEWEI optimální komfort i blahodárný relax. Jdou vstříc individuálním požadavkům na dokonalý požitek z koupání. Nechte hýčkat pokožku i smysly prostřednictvím vzduchových bublinek SKIN TOUCH, vířivých systémů nebo vanového audio systému SOUND WAVE.
 

Chci vědět více
Kaldewei řešení

Kompletní řešení KALDEWEI

Bezpečné a snadno instalovatelné montážní systémy, rozmanité barvy, povrchy i příslušenství zvyšující komfort. KALDEWEI nabízí individuální řešení pro každou koupelnu.
 

Chci vědět více