text.skipToContent text.skipToNavigation

Kaldewei Cayono 750 170 x 75 cm 275000010001

7 258 Kč / ks

7 288 Kč

Ušetříte: 0%

Modelová řada CAYONO obsahuje několik rozměrových variant puristických koupacích van s přímočarým designem a velkorysým vnitřním prostorem, která v sebe pojí výjimečné hodnoty materiálu smaltovaná ocel Kaldewei s funkčností a cenovou dostupností. Elegantní obdélníková vana Cayono, o velikosti 150-170x70 cm, 170x75 cm, 180x80 cm v bílé barvě, je vhodnou volbou do každé koupelny. Vedení linií CAYONO je zcela vědomě přizpůsobeno charakteru moderní architektury. Rovné linie, malé úhly a důsledná geometrie naznačují čistotu, harmonii a přesvědčivost v našem stále komplexnějším a hektičtějším světě. Zároveň je CAYONO skvěle promyšlená pro všední den. Kolmé boční stěny vytváří velkorysý vnitřní prostor - a to i při malých vnějších rozměrech. Rovné dno vany nabízí velkou pochu k stání pro pohodlné sprchování.
Skladem > 20 ks

Náš kód zboží: KW750

Kategorie: Cayono , Obdélníkové vany , Kaldewei , Vany, vanové zástěny

Firma KALDEWEI je jediný výrobce smaltovaných van, který si smalt vyrábí sám. V robustních pecích taví kalifornský borax, skandinávský živec, křemen a další přírodní složky skla, aby je pak ve formě suspenze individuálně a poctivě nanášel na každý svůj výrobek a při výpalu při teplotě vyšší, než 850 stupňů Celsia je spojil s ocelí na výjimečně odolný materiál – smaltovanou ocel KALDEWEI. Jen nejmodernější technologie nanášení smaltu v tenké a rovnoměrné vrstvě zaručuje, že tento materiál zůstává velmi pružný, čímž zajistí vysokou odolnost vůči nárazu. Smaltovaná ocel KALDEWEI vyhovuje požadavkům normy pro zkoušku nastřelováním. Zároveň je díky své tloušťce mimořádně stabilní. Smalt je jedinečný materiál, který dosahuje na desetistupňové Mohsově stupnici tvrdosti stupně 7. Řadí se mezi velmi tvrdé materiály. Materiály obvykle používané v koupelně ho tak nemohou poškrábat. Smaltovaná ocel KALDEWEI se po desítky let neustále zdokonaluje. Je odolná vůči všem kosmetickým přísadám do koupele a parfémům, které snáší lidská kůže. Ani prostředky na barvení vlasů a odlakovače na ní nezanechají žádné stopy. Je nenáročná na údržbu, lze ji čistit běžnými prostředky na mytí nádobí a i po dlouhodobém každodenním používání a čištění neztrácí svůj lesk a vypadá stále jako nová. Díky perfektním optickým vlastnostem je v koupelně zachován harmonický vzhled. Na jejím neporézním sklovitém povrchu nevznikají ani mikroskopicky malé škrábance, ve kterých by se mohly usazovat baktérie, plísně a jiné choroboplodné zárodky. Krásný a maximálně hygienický vzhled tak zůstává zachovaný po celou dobu používání sanitárního vybavení. Smaltovanou ocel tvoří výlučně přírodní suroviny, proto můžeme smaltovanou ocel na konci jejího životního cyklu stoprocentně recyklovat. KALDEWEI je první německý výrobce koupelnového vybavení, který díky ekologicky nezávadným postupům při výrobě, balení, dopravě a likvidaci získal od Institutu Bauen und Umwelt e.V. certifikát jako ekologicky udržitelný podle ISO 14025.

 

Výroba van v roce 1934:                                                           Výroba van v dnešní době:

 

Vlastnosti smaltované oceli KALDEWEI:

      ODOLNÁ PROTI ŽÁRU - Hořící či žhnoucí předměty nezanechávají žádná spálená místa či stopy po opálení.

      ODOLNÁ VŮČI POŠKRÁBÁNÍ A NÁRAZU - Díky své tvrdosti, která je výrazně větší než u akrylátu, je smaltovaná ocel KALDEWEI obzvláště odolná.

      ODOLNÁ VŮČI UV ZÁŘENÍ - Naše smaltovaná ocel KALDEWEI nevybledává, nežloutne a trvale si udržuje původní barevný tón.

       100 % RECYKLOVATELNÁ - Naše přírodní suroviny z ekologické výroby jsou 100 % recyklovatelné.

        NENÁROČNÁ NA ÚDRŽBU A HYGIENICKÁ - Sklovitý povrch je hygienický a lze jej snadno čistit.

       ODOLNÁ VŮČI CHEMIKÁLIÍM - Povrch je odolný vůči parfémům, koupelovým přísadám a běžným domácím čisticím prostředkům.

       TVAROVĚ STÁLÁ - Změny teplot smaltované oceli KALDEWEI neublíží. Nevznikají tak praskliny ve spárách a nedochází ke škodám z provlhnutí.

 

Společnost KALDEWEI:

 

 

Tvorba designu van KALDEWEI:

 

 

Volitelné příslušenství:

KALDEWEI Sound Wave:

 

 

KALDEWEI SkinTouch:

Hmotnost a balení
Balení 1 ks
Hmotnost balení 52 kg
Druh výrobku obdélníková vana
Materiál smaltovaná ocel
Barva popisná bílá
Výbava bez noh,madla,podhlavníku
Typ klasická
Základní rozměry
Šířka 170 cm
Hloubka 75 cm
Technické parametry
Objem vany 136l
Série Cayono
Značka Kaldewei
Záruční lhůta 2 roky

Přidat recenzi

*
* Povinné