Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Kaldewei

Filtry

Dostupnost
Cena
Barva
Druh výrobku
Značka
Série
Design
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Délka
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Kaldewei
Zobrazeno 1 - 20 z 3218 produktů

Kaldewei

Známá německá značka vznikla již roku 1918. Už čtyři generace se tak věnuje spojení smaltu a oceli. Produkty vyráběné nejvyspělejšími technologiemi zaručují nejvyšší kvalitu, dlouhou životnost, i nejmodernější design (za který firma obdržela přes 120 ocenění). Kaldewei představuje špičku mezi evropskými výrobci smaltovaných van, vaniček a umyvadel.

100 % „Made in Germany“

Ať již extra ploché sprchové vaničky, koupací vany nebo umyvadla – u KALDEWEI se zařizovací předměty do koupelen vyrábějí z jednotného materiálu a se stejně vysokými nároky na kvalitu. Při tom podnik sází v rámci celého řetězce tvorby hodnot – počínaje výrobou smaltu, přes tvarování oceli a konče zušlechtění smaltem KALDEWEI – výhradně na výrobu ve svém sídle v německém Ahlenu. Z Ahlenu exportuje špičkový výrobce svá vysoce kvalitní řešení pro koupelny „Made in Germany“ do celého světa.

 Smaltovaná ocel KALDEWEI: znamenitý materiál pro nejkvalitnější řešení koupelen

Ocel a sklo – dva veskrze původní, přírodní materiály, které se osvědčují již po staletí, a z nichž každý je obdařen zcela jedinečnými materiálovými vlastnostmi. Ocel se vyznačuje svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarova­telností. Sklo je naproti tomu velmi odolné vůči chemickému a tepelnému zatížení a nabízí krásný vzhled. Robustní ocel a odolné sklo vstupují ve smaltované oceli KALDEWEI v nerozlučitelný svazek, kde přednosti obou materiálů přechází v dokonalou symbiózu. KALDEWEI je jediným výrobcem van, který vyvinul svou vlastní recepturu na smaltování, a který smalt vyrábí ve vlastních tavicích pecích. Smaltovaná ocel KALDEWEI je znamenitá. KALDEWEI svou speciální recepturu a výrobní proces neustále zušlechťoval, kontinuálně zdokonaloval a významně vylepšoval. Návrháři koupelen po celém světě věří v jedinečné vlastnosti tohoto materiálu

 Více než 120 cen za design po celém světě

Se svými 120 cenami za design (mimo jiné red dot design award, plus X Award, Iconic Awards, Interior Innovation Award, IF product design award) je KALDEWEI jedním z nejvíce oceňovaných výrobců koupelnového vybavení na světě. Kromě vývoje designu ve vlastním designovém centru sází KALDEWEI vědomě na spolupráci s renomovanými návrhářskými studii, jako např. Sottsass Associati, Phoenix Design, Arik Levy a Anke Salomon

 30 let záruky

Extra ploché sprchové vaničky, koupací vany a umyvadla KALDEWEI se dodnes etablují nejenom v oblasti stavby soukromých bytů, ale současně bodují také na poli mezinárodních projektových dodávek, například pro luxusní hotelnictví. Jedinečné materiálové vlastnosti smaltované oceli KALDEWEI se odrážejí v příslibu kvality výrobce – v 30leté záruce

Sprchové vaničky KALDEWEI

Sprchové vaničky od KALDEWEI nabízejí nespočetné možnosti k dokonalému ztvárnění koupelny. Jednotná, optimálně sladěná řešení sestávající ze smaltované extra ploché vaničky, montážního systému a odtokového systému, lze snadno a rychle instalovat v rovině podlahy a nabízejí nejvyšší stupeň estetičnosti a komfortu.

 Koupací vany KALDEWEI

Koupací vany KALDEWEI jsou skutečné stylové ikony pro realizaci jedinečných koupelen. Volně stojící, rohové či instalova­né ke stěně, slibují tvarově dokonalý design ze znamenité smaltované oceli KALDEWEI a splňují nejvyšší uživatelské nároky.

 Umyvadla KALDEWEI

Vyrobeny ze smaltované oceli KALDEWEI spojují umyvadla KALDEWEI dokonalý design a výjimečné materiálové vlastnosti v ideální symbiózu. Spolu s extra plochými vaničkami a koupacími vanami KALDEWEI vytváří integrované řešení pro celou koupelnu.

Wellness KALDEWEI

Vířivé vany KALDEWEI představují optimální řešení individuálního požitku z koupání. Své uživatele nadchnou inovační technolo­gií, vysokou kvalitou a spolehlivostí, a nabí­zejí tak optimální komfort i blahodárný odpočinek.

Kompletní řešení KALDEWEI

Bezpečné a snadno instalovatelné montáž­ní systémy, rozmanité barvy a povrchy i příslušenství zvyšující komfort: KALDEWEI nabízí individuální řešení pro každou koupelnu.