Doprava zdarma nad 6 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Kaldewei

Filtry

Dle prodejny
nebo
Cena
Značka
Série
Druh výrobku
Stylová řešení
Materiál vany
Šířka vaničky
Šířka
Výška vaničky
Výška
Hloubka vaničky
Hloubka
Provedení
Orientace
Rádius
Montážní sada
Tvar
Barva popisná
Materiál
Výbava
Design
Záruční lhůta
Designová ocenění
Stav

Kaldewei

Zobrazeno 1 - 20 z 3222 produktů
4 580 Kč

Kaldewei

Známá německá značka vznikla již roku 1918. Už čtyři generace se tak věnuje spojení smaltu a oceli. Produkty vyráběné nejvyspělejšími technologiemi zaručují nejvyšší kvalitu, dlouhou životnost, i nejmodernější design (za který firma obdržela přes 120 ocenění). Kaldewei představuje špičku mezi evropskými výrobci smaltovaných van, vaniček a umyvadel.

100 % „Made in Germany“

Ať již extra ploché sprchové vaničky, koupací vany nebo umyvadla – u KALDEWEI se zařizovací předměty do koupelen vyrábějí z jednotného materiálu a se stejně vysokými nároky na kvalitu. Při tom podnik sází v rámci celého řetězce tvorby hodnot – počínaje výrobou smaltu, přes tvarování oceli a konče zušlechtění smaltem KALDEWEI – výhradně na výrobu ve svém sídle v německém Ahlenu. Z Ahlenu exportuje špičkový výrobce svá vysoce kvalitní řešení pro koupelny „Made in Germany“ do celého světa.

 Smaltovaná ocel KALDEWEI: znamenitý materiál pro nejkvalitnější řešení koupelen

Ocel a sklo – dva veskrze původní, přírodní materiály, které se osvědčují již po staletí, a z nichž každý je obdařen zcela jedinečnými materiálovými vlastnostmi. Ocel se vyznačuje svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarova­telností. Sklo je naproti tomu velmi odolné vůči chemickému a tepelnému zatížení a nabízí krásný vzhled. Robustní ocel a odolné sklo vstupují ve smaltované oceli KALDEWEI v nerozlučitelný svazek, kde přednosti obou materiálů přechází v dokonalou symbiózu. KALDEWEI je jediným výrobcem van, který vyvinul svou vlastní recepturu na smaltování, a který smalt vyrábí ve vlastních tavicích pecích. Smaltovaná ocel KALDEWEI je znamenitá. KALDEWEI svou speciální recepturu a výrobní proces neustále zušlechťoval, kontinuálně zdokonaloval a významně vylepšoval. Návrháři koupelen po celém světě věří v jedinečné vlastnosti tohoto materiálu

 Více než 120 cen za design po celém světě

Se svými 120 cenami za design (mimo jiné red dot design award, plus X Award, Iconic Awards, Interior Innovation Award, IF product design award) je KALDEWEI jedním z nejvíce oceňovaných výrobců koupelnového vybavení na světě. Kromě vývoje designu ve vlastním designovém centru sází KALDEWEI vědomě na spolupráci s renomovanými návrhářskými studii, jako např. Sottsass Associati, Phoenix Design, Arik Levy a Anke Salomon

 30 let záruky

Extra ploché sprchové vaničky, koupací vany a umyvadla KALDEWEI se dodnes etablují nejenom v oblasti stavby soukromých bytů, ale současně bodují také na poli mezinárodních projektových dodávek, například pro luxusní hotelnictví. Jedinečné materiálové vlastnosti smaltované oceli KALDEWEI se odrážejí v příslibu kvality výrobce – v 30leté záruce

Sprchové vaničky KALDEWEI

Sprchové vaničky od KALDEWEI nabízejí nespočetné možnosti k dokonalému ztvárnění koupelny. Jednotná, optimálně sladěná řešení sestávající ze smaltované extra ploché vaničky, montážního systému a odtokového systému, lze snadno a rychle instalovat v rovině podlahy a nabízejí nejvyšší stupeň estetičnosti a komfortu.

 Koupací vany KALDEWEI

Koupací vany KALDEWEI jsou skutečné stylové ikony pro realizaci jedinečných koupelen. Volně stojící, rohové či instalova­né ke stěně, slibují tvarově dokonalý design ze znamenité smaltované oceli KALDEWEI a splňují nejvyšší uživatelské nároky.

 Umyvadla KALDEWEI

Vyrobeny ze smaltované oceli KALDEWEI spojují umyvadla KALDEWEI dokonalý design a výjimečné materiálové vlastnosti v ideální symbiózu. Spolu s extra plochými vaničkami a koupacími vanami KALDEWEI vytváří integrované řešení pro celou koupelnu.

Wellness KALDEWEI

Vířivé vany KALDEWEI představují optimální řešení individuálního požitku z koupání. Své uživatele nadchnou inovační technolo­gií, vysokou kvalitou a spolehlivostí, a nabí­zejí tak optimální komfort i blahodárný odpočinek.

Kompletní řešení KALDEWEI

Bezpečné a snadno instalovatelné montáž­ní systémy, rozmanité barvy a povrchy i příslušenství zvyšující komfort: KALDEWEI nabízí individuální řešení pro každou koupelnu.

Chci sjednat
nezávaznou schůzku
Chci inspirovat
inspirace, tipy, rady
Grafický návrh
koupelny 
Koupelnu postavíme
na klíč a bez starostí
Grafický návrh
kuchyně 
Kuchyni postavíme
na klíč a bez starostí