Kaldewei v nabídce Vlastnosti a Záruky

Kaldewei

KALDEWEI

Rodinná firma KALDEWEI se již více než sto let ve své čtvrté generaci s vášní věnuje spojení dvou surovin - oceli a smaltu. Jen tak je možné dosáhnout vyjíměčného materiálového spojení, které zaručí osobitou kvalitu a dlouhou životnost.

SMALTOVANÁ OCEL KALDEWEI S 30LETOU ZÁRUKOU.*

Dva veskrze původní, přírodní materiály, které se osvědčují již po staletí, a z nichž každý je obdařen zcela jedinečnými materiálovými vlastnostmi. Ocel se vyznačuje svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a trvanlivostí. Sklo je naproti tomu velmi odolné vůči chemickému a tepelnému zatížení a nabízí krásný vzhled. Robustní ocel a odolné sklo vstupují ve smaltované oceli KALDEWEI v nerozlučitelný svazek, kde přednosti obou materiálů přechází v dokonalou symbiózu. S duchem průkopníka posouvá KALDEWEI neustále své hranice. Díky vlastní speciální receptuře a výrobním procesům se celé století kontinuálně zdokonaluje, ustavičně zušlechťuje a významně vylepšuje. Smaltovaná ocel KALDEWEI je proto znamenitá a nabízí trvalou hodnotu, kterou je vidět i cítit.

*Více informací dle platných záručních podmínek Kaldewei.


Smiley face

Odolnost proti teplotě

Hořící a žhnoucí předměty nezanechávají na smaltované oceli KALDEWEI skvrny ani kouřové stopy (např. cigarety nebo hořící svíčky).
 


Smiley face

Odolnost proti poškrábání

Vany a sprchové vaničky KALDEWEI nelze poškrábat materiály obvykle používanými v koupelně. Při tření kovu o smalt se otírá kov, smalt zůstane nedotčen.
 


Smiley face

Odolnost proti UV záření

Smaltovaná ocel KALDEWEI j stálobarevná a odolná proti působení UV záření a proto nebledne. Akrylát může změnit svou barvu.
 


Smiley face

Tvarová stálost

Výrobky KALDEWEI se ani při větších teplotních výkyvech nerozpínají. To snižuje riziko trhlin ve spárách a zamezuje tak škodám z provlhnutí.
 


Smiley face

Hygienické vlastnosti - snadná údržba

BPovrch smaltované oceli KALDEWEI tvrdý jako sklo neumožňuje usazení špíny ani bakterií. je tedy velmi hygienický a snadno se čistí. Pokud je povrch zušlechtěný povrchovou úpravou Perl-Effekt, voda po hladkém povrchu doslova sklouzne a  vezme s sebou jak nečistoty .
 

 

Smiley face

Chemická odolnost

Smaltovaná ocel KALDEWEI je odolná proti všem kosmetickým a léčebným koupelnovým přísadám a parfémům, které snáší lidská kůže (např. barvám na vlasy)
 


Smiley face

Ekologická udržitelnost

Výrobky ze smaltované oceli KALDEWEI jsou vyrobeny z přírodních materiálů - skla a oceli - a mohou být plně recyklované.