Doprava zdarma nad 6 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Načítání...

Koncept 10°

Filtry

Dostupnost
Cena
Barva
Druh výrobku
Série
Značka
Design
Materiál vany
Materiál
Šířka
Výška
Délka
Hloubka
Rozměr
Přesný rozměr
Tloušťka
Velkoformát
Tvar
Mrazuvzdornost
Lesk/mat
Šířka skříňky
Hloubka skříňky
Rozteč
Provedení
Počet dílů
Určení zástěny
Objem v balení
Orientace
Nasákavost
Protiskluz
Otěruvzdornost
Rektifikace
Skladovatelnost
Průměr odpadu
Základní prvek
Vtok
Profil
Výplň
Systém otevírání
Povrch
Typ baterie
Ovládání
Určení
Výbava
Typ
Tloušťka posuvné sklo
Tloušťka pevné sklo
Výška baterie
Šířka vaničky
Počet poliček
Hloubka vaničky
Šířka vstupu
Průtok l/min.
Odstínové kolísání

Koncept 10°

Pro koupelnu, která vám jde vstříct

Nejlepší věci bývají ty nejjednodušší. Na stejném principu je založen i nový koncept od značky RAVAK. Vana, umyvadla i baterie nazvané 10° budí vstřícný dojem a svým netypickým uložením získaly i praktický užitek. To vše díky prostému pootočení či naklonění o 10°.

Mám rád jednoduché věci a asymetrické vany často působí trochu komplikovaně a přetvarovaně. Snažil jsem se  proto najít nějakou lapidární myšlenku. Nakonec jsem vzal klasickou obdélníkovou vanu a pootočil jsem ji o 10°.  A tento způsob jsem pak použil i na umyvadla a baterie.“ designer Kryštof Nosál, autor konceptu.

Hlavní součástí konceptu je asymetrická vana, která vznikla mírnou rotací z klasické obdélníkové. Nabízí širší sprchovací prostor utěsněný přesně padnoucí zástěnou a velkou odkládací plochu využitelnou i jako sedátko.

Do konceptu patří i rohová umyvadla z litého mramoru natočená o 10° do prostoru.  Jdou tak uživateli vstříc, otáčejí se k němu, stejně jako vodovodní baterie nakloněné o 10° směrem k ruce. Koupelnový koncept doplňují umyvadla v přímém tvaru a nechybí ani úložné prostory praktických skříněk. Koupelna tak ladí do posledního centimetru. Může být založena na trendové bílé barvě  nebo na sytě šedých lesklých korpusech, které v kombinaci s chromovanými bateriemi a doplňky koupelny navozují technicistní luxusní dojem. Milovníkům přírodních tónů 10° nabízí korpusy v barvě tmavého ořechu. Nábytek si však vždy drží jeden spojující prvek, kterým je bílý pruh v místě otevírání pomocí zapuštěného madla.

Výrobky z kolekce 10° představují praktické řešení pro ve všech směrech běžnou koupelnu, ať už se jedná o rozměry nebo finanční možnosti majitelů

Chci koupelnu v tomto stylu

Podívejte se na video

Koncept Koncept 10° obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 20 z 297 produktů