Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Koncept 10°

Filtry

Novinka / Výprodej
Barva

Koncept 10°

Pro koupelnu, která vám jde vstříct

Nejlepší věci bývají ty nejjednodušší. Na stejném principu je založen i nový koncept od značky RAVAK. Vana, umyvadla i baterie nazvané 10° budí vstřícný dojem a svým netypickým uložením získaly i praktický užitek. To vše díky prostému pootočení či naklonění o 10°.

Mám rád jednoduché věci a asymetrické vany často působí trochu komplikovaně a přetvarovaně. Snažil jsem se  proto najít nějakou lapidární myšlenku. Nakonec jsem vzal klasickou obdélníkovou vanu a pootočil jsem ji o 10°.  A tento způsob jsem pak použil i na umyvadla a baterie.“ designer Kryštof Nosál, autor konceptu.

Hlavní součástí konceptu je asymetrická vana, která vznikla mírnou rotací z klasické obdélníkové. Nabízí širší sprchovací prostor utěsněný přesně padnoucí zástěnou a velkou odkládací plochu využitelnou i jako sedátko.

Do konceptu patří i rohová umyvadla z litého mramoru natočená o 10° do prostoru.  Jdou tak uživateli vstříc, otáčejí se k němu, stejně jako vodovodní baterie nakloněné o 10° směrem k ruce. Koupelnový koncept doplňují umyvadla v přímém tvaru a nechybí ani úložné prostory praktických skříněk. Koupelna tak ladí do posledního centimetru. Může být založena na trendové bílé barvě  nebo na sytě šedých lesklých korpusech, které v kombinaci s chromovanými bateriemi a doplňky koupelny navozují technicistní luxusní dojem. Milovníkům přírodních tónů 10° nabízí korpusy v barvě tmavého ořechu. Nábytek si však vždy drží jeden spojující prvek, kterým je bílý pruh v místě otevírání pomocí zapuštěného madla.

Výrobky z kolekce 10° představují praktické řešení pro ve všech směrech běžnou koupelnu, ať už se jedná o rozměry nebo finanční možnosti majitelů

Chci koupelnu v tomto stylu

Podívejte se na video

REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout na prodejně nebo online na dálku.
Sjednat schůzku

Koncept Koncept 10° obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 20 z 214 produktů